Rapper Gunplay surově napadl svou bývalou přítelkyni! Co všechno ji tenhle násilník provedl?

Potřeštěný a násilnický americký rapper Gunplay, jehož skutečné jméno je Richard Morales, Jr., součást Rick Rossova hudebního impéria Maybach Music Group, má další trable se zákonem. Tentokrát měl údajně poměrně dost surově napadnout svou bývalou přítelkyni, kterou je striptérka Aneka Johnston.

S tou se měl dostat do konfrontace v miamském striptýzovém klubu The Office, který navštívil společně se svou současnou přítelkyní, jmenující se Keyera. Vystupující Aneka mu v průběhu večera měla říct jistý ostrý argument, jenž se dotkl jeho ega. To ho nenechalo chladným a rozhodl se, že na svou bývalku počká na parkovišti před klubem.

Gunplay na ni čekal až do tří hodin do rána, kdy ji skončila svlékací směna. Hned po tom, co vylezla z dveří klubu, se k ní nepříčetně přiřítil a téměř vmžiku ji napadl. Podle policejní zprávy ji měl zasadit i úder hlavou. Aneka po incidentu ihned vyhledala lékařskou pomoc v nedaleké nemocnici, kde se ji dostala potřebná péče. Kromě modřin v obličeji a na krku, bylo léčeno také její oko, které si z místa napadení odneslo poškrábání rohovky.

Rapper se k této kauze, která je momentálně ve fázi řádného prošetřování, doposud nevyjádřil…

YouTube video

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

Hudba

Další zajímavé příspěvky