Náctiletí gangsteři – 1. díl: Vítejte v gangu

Tato kanadská dokumentární série vypráví o hlavním městě středoamerického státu Salvador – San Salvadoru. O městě, které je válečnou zónou dvou gangů – 18 a MS. Asi nepřekvapí, že město má jednu z největších mír vražd na světě.

Režisér Ricardo Pollack dostal jedinečnou příležitost – strávil šest měsíců se členy gangu, filmováním ve městě a sledováním životů a úmrtí těchto rebelantských mladých gangsterů.

Tento dojemný a tragický příběh o pouličním gangu ze San Salvadoru ve Střední Americe a působivá výpověď o tragických mladých životech Vás určitě nenechá chladnými. Dá Vám exkluzivní možnost nahlédnout do nitra gangu „osmnáctek“, jehož členové otevřeně mluví o vraždách, obchodu s drogami a podobné kriminální činnosti.

Každá část třídílného seriálu je samostatným vyprávěním o různých aspektech života v gangu a dnes si představíme jeho pilotní díl, který představuje tři šestnáctileté gangstery, opuštěné vlastními rodiči i společností a ponechané napospas životu, plnému drog, vydírání, slávy získané zabíjením a nemilosrdné disciplíny, spojené s členstvím v gangu…

“San Salvador, Střední Amerika: Znepřátelené gangy, 18 a MS, bojují o nadvládu ve městě! Jsou obviňováni z páchání největšího počtu vražd na světě. Tisíce příslušníků gangu skončilo za mřížemi… ale na ulicích jejich místa přebírají mladí nováčci!”

YouTube video

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

KrimiNáctiletí gangsteři

Další zajímavé příspěvky