Pusť si bleskovou reakci odvážné ostrahy americké banky, kterou přepadl notorický bankovní lupič!

Pokud jsi ve finanční nouzi a jako jediný možný způsob zbohatnutí vidíš vyloupení banky, možná tento zbrklý nápad v pudu sebezáchovy rázem přehodnotíš. Totéž totiž opět napadlo notorického bankovního lupiče jménem Laurence Turner, který si s kuklou na hlavě a bouchačkou v ruce nakráčel do rockforské pobočky Alpine Bank, sídlící na North Mulford Road. To se mu ale pekelně vymstilo…

Na níže přiloženém kamerovém záznamu je vidět, jak Turner po vstupu do banky vystřelí směrem ke stropu a personálu oznamuje, že se stávají obětmi přepadení. Jenže tenhle zloděj vůbec netušil, že právě zde je ostrahou s velice dobrou muškou postarší pán jménem Brian Harrison. Ten totiž ani chvilku neváhal a v ohrožení nejen svého života, ale hned několika dalších, popadl svou služební zbraň a na Turnera začal pálit jednu kulku za druhou, což zapříčinilo jeho smrt.

Jelikož se tato událost nestala v České republice, kde by bezpečnostní pracovník díky debilně stavěným zákonům skončil s největší pravděpodobností za nepřiměřenou sebeobranu za mřížemi, úřady potvrdily, že Harrison jednal naprosto v mezích zákona a že se mu podařilo naprosto špičkově odvrátit hromadnou smrtelnou hrozbu. Klobouk dolů!

YouTube video

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

Krimi

Další zajímavé příspěvky