Real Live Pařba ve Vegas – takto se demolují pokoje ve velkém stylu!

Říká se, že co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas. V reálném životě to ovšem není tak docela pravda. Zničení hotelového zařízení s sebou totiž nese důsledky, které jistě nezmizí překročením nevadské státní hranice. Své o tom rozhodně vědí i lidé, o kterých se dočtete dále.

Pařby rockových velikánů v 70. letech

Skutečné perličky lze ovšem najít ještě 60. a 70. letech minulého století, kdy to rockové kapely uměly na turné roztočit nejen na pódiu, ale také mimo něj. Legendární je například tah bubeníka kapely The Who – Keith Moon, který vstoupil do historie jako první rocková hvězda, která zničila pokoje hotelového řetězce Holidy Inn.

Moon začal oslavu narozenin klasickou jídelní bitvou a ničením pokojového vybavení. Poté se s hosty volně přesunuli na chodbu, kterou se jim podařilo vymalovat hasicími přístroji. To už ovšem bylo příliš i na benevolentní 70. léta a byla přivolána policie. Na příjezd státních složek reagoval Moon celkem rozumně útěkem z hotelu. Na parkovišti pak nasedl do nehlídaného vozu, které přeparkoval do blízkého bazénu.

Za tyto eskapády pak musel zaplatit 24 000 dolarů.

Pařba za 100 000 €

Své místo na slunci mezi nicméně vysloužili i lidé, kteří mezi světové celebrity rozhodně nepatří. Jedním z nich je například kalifornský právník Robert Pearman, který si okořenil oslavu narozenin starým dobrým ničením hotelového pokoje. Společně s pěti přáteli se ubytoval v Encore, v apartmánu určeném pro takzvané high rollery, tedy pro nejváženější návštěvníky casina.

Oslava se nicméně poněkud vymkla z rukou až do bodu, kdy byl personál hotelu nucen zavolat policii. Ta našla hotelový pokoj v naprosto desolátním stavu. Převrácený nábytek se válel mezi záplavou střepů z rozbitého nádobí a dekorativních váz. Jídlo bylo rozházeno nejen po zemi, ale také po záclonách a dokonce i po stropě. Odhadovaná škoda na majetku, včetně práce, byla vyčíslena na 96 000 dolarů, tedy necelých 2,5 miliónu korun.

Pearmen, přestože vinu na místě uznal, později odmítl částku zaplatit a vinu svedl na třetí osobu.

Úctyhodné zmínky

Podobných případů je nicméně historie plná. A to nám zatím není známo, kolik vlastního majetku hráči zničili při hře v klasickém online casinu. Každopádně jsme vybrali další legendární pařby, nejen ve Vegas.

Rolling Stones – 1972

Keith Richards se jednoho dne na hotelu zřejmě nudil a tak se rozhodl, že si pustí televizi. Tak ji pustil, ale z okna.

Johnny Depp – 1994

Sympatická hvězda Pirátů z Karibiku a pohodář Johny Depp má na svém účtu zdemolovaný pokoj. Ten zničil společně se svou tehdejší přítelkyní Kate Moss. Na policii poté vypovídal, že je oba vyděsil pásovec, který vylezl a že nepořádek udělali, když se jej snažili polapit. Celková škoda na majetku tehdy byla asi 10 000 dolarů.

Marilyn Manson – 1998

Nikoho asi nepřekvapí přítomnost tohoto extravagantního zpěváka na našem seznamu. Po koncertě v americkém Poughkeepsie a velké párty v zákulisí, která byla přerušena místním hasičským sborem, se kapela s několika fanoušky přesunula do blízkého hotelu. Zkušenost s hasiči se jim zřejmě líbila tak, kromě jiného, začali zapalovat koberce. Přestože celková škoda není známa, Marilyn Manson převzal zodpovědnost a celou ji uhradil.

Charlie Sheen – 2010

Dost ošklivou alergií zřejmě trpí nechvalně známý Charlie Sheen. Ten totiž v odpověď na alergickou reakci zničil hotelový pokoj. Poté co ho ochranka hotelu našla nahého a opilého, ho nechala převést do nemocnice. Škoda na majetku byla asi 7000 dolarů.

Komu takové chování prochází

Doslova bizarní výjevy ovšem zaměstnanci kasin a hotelů vidí nejen v hotelových pokojích, ale také přímo na hrací ploše. Doslova legendární byl například jeden vážený hráč výherních automatů, který byl sice schopný prohrát za večer doslova statisíce, ale při každé návštěvě vyžadoval miniledničku plnou banánů, které mohl mačkat a házet po personálu a ostatních návštěvnících.

Výjimkou nejsou ani gambleři, kterým se asi nechce chodit na záchod a malou potřebu vykonávají přímo na place u přístrojů nebo u přilehlých zdí. Agresivní chování a další menší přestupky jsou pak více méně na takových místech téměř na denním pořádku.

Časy, kdy si nicméně takové chování mohli takzvaní high rolleři dovolit jsou již dávno pryč. Už dávno totiž neplatí, že co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas.

Pokud si chcete zahrát o opravdové peníze a zároveň nic z výše popsaného neriskovat, zahrajte si raději nějaké online casino s bonusem bez vkladu.

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

KonzumPR

Další zajímavé příspěvky