Draymond Jamal Green, třiatřicetiletý americký profesionální basketbalista, momentálně hrající za tým Golden State Warriors má z ostudy kabát. Na Snapchat totiž nahrál fotografii svého přirození a to neměl dělat!

Ze začátku se samozřejmě snažil mlžit a tvrdil, že jeho účet byl napaden hackerem, později ale připustil, že tento intimní obrázek měl být součástí soukromé konverzace. Jenže ze soukromé se stala veřejná vzápětí po tom, co se při odesílání lehounce překlikl…

Na svou neopatrnost doplatil téměř ihned, jelikož se na internetu stal terčem vtipálků a uživatelé snad všech sociálních sítích si z něj utahovali jak jen to bylo možné, ať už skrze statusy či oblíbené meme obrázky. Dokonce i jeho spoluhráči, z reprezentačního týmu Spojených států amerických, si z něj stříleli během tréninku na letní olympijské hry.

Green se však ale problému postavil čelem:

”Pevně věřím, že jsme si všichni prošli jistými body v našem životě, které nás pomáhají pohánět na další úroveň. Právě teď jsem ve fázi, kdy mě tohle všechno může popohnat dopředu ať v mém profesionálním životě, tak ještě důležitěji v tom mém osobním. Nechci svůj život žít s lítostí…”

Mohlo by vás také zajímat