Že marketing je pro vaši firmu nesmírně důležitý vám snad ani nemusím říkat. Je ovšem rozdíl mezi marketingem a dobře provedeným marketingem. Protože pokud váš marketing nebude dobře udělaný, tak jen budete vyhazovat peníze oknem. Proto vám ukážu 3 tipy, jak posunout váš marketing na novou úroveň.

1. Webové stránky

Váš produkt nebo služba může být sebelepší, ale pokud o vás nikdo nebude vědět, tak je vám to k ničemu. Na webových stránkách zákazníci najdou vše, co potřebují. Web ale musí být udělaný dobře. Musí být přehledný a musí tam být neodolatelná nabídka pro vašeho potencionálního zákazníka. Protože k čemu vám bude web, kam vám budou chodit lidé, ale jen se dozví, kdo jste?

2. Google a Facebook reklamy

Webové stránky bychom měli. Teď tam potřebujeme dostat lidi, kteří si u vás nakoupí. K tomu vám poslouží Google a Facebook reklamy. Google může například doporučovat vaše stránky při vyhledávání nebo bude zobrazovat vaše stránky na jiných webech. Reklamy ovšem musí být dobře nastaveny, protože jinak vám na web budou chodit lidé, kteří nemají o vaše služby zájem a vy budete opět vyhazovat peníze!

3. Sociální sítě

Hodně podnikatelů si myslí, že sociální sítě nepotřebují a mezi tím jim konkurence utíká mílovými kroky. Přitom je to způsob, jak oslovit obrovskou masu lidí a do budoucna budou čísla jen stoupat. Ano, je to náročné, ale časem se vám ta dřina vrátí.

Pokud tyto tři kroky uděláte správně, tak uvidíte, že budete vydělávat tolik peněz, kolik se vám ani nezdálo. Zabere to ovšem spoustu vašeho drahocenného času. Proto to můžete přenechat nám – ProAd. Vymyslíme vám marketingovou strategii, navrhneme a vytvoříme webové stránky a budeme se starat o vaše sociální sítě.

Více informací se dozvíte na našem webu www.pro-ad.org nebo nám můžete napsat na email info@pro-ad.org.

Mohlo by vás také zajímat