Zaměstnanec McDonald’s do Happy Mealu dával místo hračky svůj mixtape! Tomu se říká marketing!

Tyshaun Granger, o rap snažící se teenager z Chicaga, byl údajně vyhozen z práce u McDonald’s po tom, co zákazníkům do Happy Mealu místo dětské hračky tajně vkládal svůj čerstvě nahraný mixtape.

Mixtape nesl název  Tales Of A Real N*gga, což už vypovídá o tom, že se nejedná o žádné cédéčko s pohádkami, vhodnými pro ratolesti zákazníků rychlého občerstvení. Název samozřejmě na samotném cd nesměl chybět, tudíž na něm dominoval ve formě obrovských písmen, pracně nanesených tlustým lihovým fixem.

Podle vedení pobočky, ve které Tyshaun pracoval, se mixtape k lidem dostával tímto způsobem přibližně dva týdny a stal se ”bonusem” okolo až tří stovek jídel.

Jedna ze zaskočených matek se k záležitosti vyjádřila těmito slovy:

“Koupila jsem Happy Meal svému synovi a uvnitř jsem našla zvláštní cd. Jako každý jiný rodič jsem předpokládala, že se jedná o cd pro děti. Disk jsem pustila synovi v autě cestou domů a byla jsem šokována. Ježíši Kriste, smiluj se nad jeho autorem. Nejen, že to bylo hrozné a nevhodné, ale bylo to asi to nejslabší, co jsem kdy z rapu slyšela.”

Za zmínku určitě stojí i velice povedené a vtipné odůvodnění ”akce” aneb Tyshuanova logika:

“Můj mixtape byl tak horkej a žhavej, že díky Happy Mealu zůstal takovej i několik dalších hodin.”

Určitě tento článek pobavil nejednoho čtenáře, ale pravda je však bohužel, i přes naše modlení se, trošku jiná. Jedná se nakonec pouze o čistou satiru, prostě jen srandu, se kterou kdysi přišel server Huzlers. Článek tak měl navazovat na kolující vtípek na sociální síti Twitter…

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

Hudba

Další zajímavé příspěvky