S politiky nerapuji – 1. díl: Bohuslav Sobotka

Protože máme rádi zábavu, rozhodli jsme se rozjet další sérii a ta nebude opět ledajaká. Říkali jsme si, co přesně by mohlo oslovit naše čtenáře a vykouzlit jim úsměv na tváři. Vítr nás zanesl nečekaně až do politických sfér, bodejť by ne, když jsou mezi námi obyčejnými smrtelníky zákonodárci a ti další tak oblíbení.

Teď se zamysleme nad tím, co se stane, když se spojí projev politika, šikovně provedený střih a nějaký ten hip-hopový podmaz. Výsledek stojí většinou vždy za to a tímto stylem vzniklá videa se stanou v podstatě věčnými hity internetu… a právě takové výtvory, ať už zapomenuté či zbrusu nové, ti budeme pravidelně servírovat!

“Česká rapová scéna si stále drží svoji úroveň … i napříč politikou!”

V prvním díle jsme se rozhodli naměřit na vypilovanou angličtinu bývalého předsedy České strany sociálně demokratické a bývalého Předsedy vlády Bohuslava Sobotky. Není pochyb o tom, že po odchodu z vrcholné politiky by se mohl například živit jako lektor angličtiny.

Teď však beze srandy… jeho angličtina je fakt katastrofa a my bychom tak Bohuslavovi rádi doporučili vycestovat za hranice a nějakou tu dobu strávit jako au-pair u cizí rodiny, která mu bude nápomocná při zdokonalování se v tomto jazyce.

“Nou mór čendžing d juropijén junijon. Nou mór d juropijén junijon in aur kántry. Tejk it ízy bat tejk it. Fenk ju!”

No a co říkáš ty na Sobotkův rapový výkon, koupil/a by sis jeho demo či merchandise? Dal/a bys s ním featuring nebo se budeš raději držet našeho motta S politiky nerapuji?

YouTube video

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

S politiky nerapuji

Další zajímavé příspěvky