René Martinez, muž mnoha tváří. Tvrďák s pevným odhodláním, přesnými údery a bezchybným sportovním výkonem, kdykoli vstoupí do klece. Někteří lidé ho znají právě z ní, ostatní však spíše z hudebních videoklipů, spadajících pod Centro Side Records & 1219 Entertainment, kde je po boku svých věrných homies z rodné čtvrti. Tak jako tak, je důležité tě s touto určitě velice vlivnou a zajímavou osobností seznámit! Takže pojďme na to…

René Martinez, lépe známý v ulicích a ringu jako Level, je mladý americký bojovník smíšených bojových umění, narozený na Kubě. Život této Dade County legendy nebyl vůbec jednoduchý, ale i tak je nedílnou součástí jeho nedávného úspěchu. Prostřednictvím nemilosrdného setkání s pouličním životem se jako mladík setkává s problémy ‘rozbitého domova’ a dalšími životními ranami. Rodina se rozpadá a René si jako dvanáctiletý klučina hledá rodinu novou. Dostává se do tvrdého jádra gangu Latin Syndicates v sousedství, v němž získává přezdívku Level.

YouTube video

Po přijetí do gangu si vydobyl pozici rázného gangstera, notoricky známého pro eliminaci svých nepřátel. Slogan Level’ Em Out se stal brzy varovným signálem nejen mezi těmi, kteří se mu chtěli postavit do cesty. Přestože se zdálo, že ulice je jediným osudem jeho života, měl vizi o tom, že se prosadí v něčem, v čem se o něm nebude mluvit o jako zločinci, sport, ve kterém za sebou zanechá viditelné výsledky a mnoho nekonečných diskuzí. Díky životním zkušenostem, mezi nimiž nechybí ztráta vlastního života za mřížemi, zesnulí přátelé, věčné přestřelky v ulicích, se rozhodl svůj hněv zaměřit na něco pozitivního a to se mu také povedlo!

Své dovednosti z boje začal ve svém volném čase rozvíjet v tělocvičně. To ho po velice krátké době přimělo k tomu stát se profesionálním boxerem. Mnozí z jeho okolí na něj stále hledí spíše jako na gangstera, než na věrohodného sportovce. Jen díky své famózní trpělivosti a chuti po prosazení se se vyšplhal na příčku, na které dnes je. Jeho úroveň boje dosáhla neporazitelnosti. Média a lidé ho přirovnávají k dnes již zesnulému pouličnímu ‘řezníkovi’, který si říkal Kimbo Slice.

Mohlo by vás také zajímat