Rodokmen sérií našeho projektu se neustále rozrůstá a my s potěšením oznamujeme, že dnešním dnem startuje další přírůstek. Tentokrát náš projekt spouští sérii s názvem Rapstar Mugshots nebo-li sbírka zatčených rapperů. Ta bude průběžně přinášet nejen exkluzivní policejní snímky těch nejznámějších a nejuznávanějších interpretů světové hip-hopové scény, kteří  se dostali do křížku se zákonem, ale i podrobné informace o tom, co je dostalo do pout, takže osobně můžeme zaručit, že je na co se těšit! Dnešní pilotní díl této série pojednává o kontroverzním a nejobdivovanějším bílém rapperovi všech dob…

Eminem, občanským jménem Marshall Mathers III, se díky svému bouřlivému životu a způsobu dospívání dostal do potíží se zákonem více než jednou. Poprvé byl zatčen ve věku dvaceti let, kdy byl jedním z hlavních aktérů střílejících z jedoucího auta paintballovou pistolí v ulicích. To znamená co? Vandalismus a poškozování cizí věci.

Další vroubek se datuje k roku 2000, kdy nenabitou zbraní ohrožoval muže, který  líbal jeho ženu. Eminem údajně onoho muže i fyzicky napadl a ten skončil na zemi. Mimo tuto aféru byl Eminem dále spatřen jak se například ohání zbraní na jednom parkovišti během jedné nečekaně vyhrocené výměně názorů s konkurenční partičkou Insane Clown Posse.

Díky těmto incidentům byl zatčen za nelegální držení zbraně a napadení a odsouzen ke dvěma letům podmíněně…

Policejní snímky:

thesmokinggun.com

Mohlo by vás také zajímat