Moc rádi tě vyvedeme z omylu. Všechno není totiž jenom o penězích – a právě to je motem společnosti bainry. Mladý, chytrý a optimálně velký tým skutečných profíků tvoří pod touto značkou webová řešení na míru. Žádné volně dostupné redakční systémy jako notoricky známá Joomla nebo WordPress. Ale systém vybudován přesně na míru a potřeby tebe jako klienta. A to za cenu, která tě při obsahové funkčnosti posadí na zadek. V pozitivním smyslu, samozřejmě.

Bainry programuje webstránky, aplikace, e-shopy a cokoli dalšího, co má tebe a/nebo tvou práci nebo služby reprezentovat na internetu. A že tě to bude reprezentovat na brutální úrovni! Mrkni do referencí a prohlédni si už hotové projekty, které má tým značky bainry za sebou. Tito lidé ti vysvětlí, proč by mělo tlačítko F5 jako „refreš“ na tvém počítači zapadat prachem. Proč tato funkce není nutná k tomu, aby byl obsah tvého webu vždy na 100 % aktuální. Aby tvůj návštěvník nemusel obnovovat stránku za účelem objevení jakékoli tvé změny či zásahu do obsahu. A znovu zdůrazníme, že všechno tohle můžeš mít od bainry za cenu maximálně příznivou.

Tým bainry jako tvůrce kvalitních webstránek za rozumné náklady podporuje regionální podnikání, podnikání na mateřské, ekologii i neziskové projekty. Nemusíš ovšem patřit do žádné z uvedených kategorií (i když v Čechách nebo na Slovensku zřejmě působíš, jinak bys tento článek nečetl/a) k tomu, aby náklady na tvorbu tvého webu byly skutečně příznivé. Od bainry totiž dostaneš mercedes za cenu dacie – v online kontextu.

Mohlo by vás také zajímat