Ačkoliv je to už nějaký ten pátek od založení značky  City Locs, tak přece jen v naší vlasti o ní moc slyšet není. Každý z nás má v sobě určitě sebemenší touhu po individualitě, mít to, co jiný nemá a ani mít nebude, nebo také něco, co vám jiní budou závidět… Pokud alespoň jedno z toho cítíš a tvůj hlas duše neustále křičí různá hesla o tom, že i Ty jsi jedinečný, že ty jsi originál, až tě z toho neustále bolí hlava, tak právě pro Tebe jsou tu City Locs Sunglasses !

Opravdu, ani zdaleka to ‘jen’ brýle, co nám tato značka z Jižní Kalifornie, založena v roce 2006, k vidění na více než 200 místech světa, oblíbená, hlavně mezi motorkáři a příznivci chicano-rap kultury, ale i jiným skupinám jedinců, přináší. Tyto brýle preferuje i herec  Danny Trejo či rapperová legenda Ice Cube. Dále to jsou šátky, peněženky, spony na bankovky, trička, sklenice a spousta dalších věcí, až po našimi něžnými polovičkami oblíbená kapesní zrcátka.

YouTube video

V čem že je ta tolik okecávaná jedinečnost? Vždyť je známá na více než 200 místech, jak po Spojených státech tak Evropě i Asii… V tom, že tohle všechno si můžete přizpůsobit k obrazu svému dle svých představ. Společnost svým zákazníkům nabízí širokou škálu fontů, nespočet artů a log, díky kterým si můžete přizpůsobit vámi vybraný kousek, který vás bude činit originálním, přesně tak, jak to cítíte.

…a právě k tomu je tu  Midget Loco, který si v této značce značně libuje a bez svých City Locs nevyjde ani před svůj dům. Dává o tom vědět například v této sice už postarší, ale i tak opravdu pozitivně naladěné a vysluněné pecce Ridin with my Locs on.

Pro zajímavost: režii i kompletní edit videoklipu, který se odehrává ve slunečných ulicích Los Angeles, plný sexy mijas, měl v rukou Miquel Espinoza, který se podílel i na námětu přímo s City Locs Eyewear. Rozhodně je se na co koukat. Myslím, že tenhle track nám bude taky dost kvalitně sloužit v chladných a pochmurných dnech, jako terapie na ponuré nálady způsobené rozhozeným počasím…

YouTube video

A co ty? Už tvoříš svoje vlastní Locs?

Mohlo by vás také zajímat