Nejčastější a nejbrutálnější způsoby radostně tvořené bolesti, od dob před naším letopočtem až po současnost, od církve přes sekty, mafii, různé gangy, až po tajné služby. Pojď se dozvědět na rovinu a zcela bez cenzury o věcech, které se ve škole jen tak učit nebudeš.

Hned v úvodu tohoto článku bychom rádi definovali slovo „mučení“. Podle slovníku znamená umělé působení bolesti za účelem pomsty či získávání informací. V dnešní době však mnoho lidí provozuje sex se znaky fyzického týrání. Tato praktika se jmenuje BDSM. Teď už ale k výše zmíněným piraním!

Pamatuješ si na kauzu s ”cirkusem hrůzy”, v němž byly bulharské dívky nuceny plavat v bazénu plném piraní, který v roce 2008 zavřela italská policie? Nejspíš ne, tak ti ji trošku připomeneme…

Byl jednou jeden cirkus s názvem Marino a ten se nacházel v italském poklidném městě Salermo, nacházejícím se přibližně sedmdesát kilometrů od Neapole. V něm to šéfoval starý muž jménem Enrico Raffaele. Spolu se svými syny však byl co nevidět zatčen za zneužívání mládeže a z otroctví bulharských rodin (ty mimochodem musely žít v otřesných podmínkách v přívěsech na přepravu zvířat).

Přišlo se totiž na to, že tito lidé pravidelně nutili mladé dívky plavat v bazénu plných piraní. Dívky, které se snažily o útěk či sebemenší odpor, samozřejmě to byly všechny, byly drženy pod vodou násilím. Je jasné, že si odnesly všemožná a dost bolestivá zranění. Mimo to také dívky musely trávit čas v nádržích plných tarantulí či hadů.

YouTube video

Piraně jsou dravé ryby, vyskytující se v Jižní Americe a jsou proslulé svými silnými čelistmi, zuby ostrými jako břitva a neukojitelnou chutí po krvi a masu. V dospělosti dosahují délky přes třicet centimetrů a vahou se dostanou na něco málo přes tři a půl kilogramů. Z taktických důvodů žijí v hejnech, což je chrání před predátory a díky své nebojácnosti jsou schopny zaútočit na cíl o jakékoli velikosti.

Není den, kdy by se v nějakých novinách neobjevil článek o tom, že někoho napadly či zabily piraně, že tamhle tomu ohlodaly nohy až na kost, že tamhle té ukously prsty apod.

Už v dávných dobách si lidé všimli, co tyto ryby dokážou a začali vymýšlet, jak tyto vlastnosti a krvelačný potenciál využít ve svůj prospěch a světe div se, nápad byl tu. Spousty kriminálních živlů používaly piraně na mučení svých obětí, ať už šlo o dlužníky nebo rivaly, vždycky to bylo drastické. Čelisti těchto ”smrtících mašin” vždy splnily účel – znetvořovaly a vraždily. Své oběti jsou schopny zbavit veškerých tkání tak, že zbude jen výstavně očištěná kostra připravená k expozici do muzea. Jelikož tyto ryby neumí žvýkat, maso vytrhávají po kusech a ty pak celé polykají.

Jen si představ, co by se stalo, kdyby někdo sáhl nebo dokonce i spadl například do vod této řeky z následujícího a nedávno pořízeného videa…

P.S. Všimni si té neskutečné rychlosti a toho šíleného hluku, kolik to asi tak může být decibelů?

YouTube video

Mohlo by vás také zajímat