Rapper Supa, z tehdejší formace Moja Reč, byl obviněn z výroby a prodeje drog! Teď mu hrozí až 10 let za mřížemi!

Sedmatřicetiletý rapper Supa, občanským jménem Vladimír Dupkala, jehož známe jako nedílnou součást, dnes již bohužel zaniklého, hip-hopového dua Moja Reč z Handlové, čelí až deseti letům za mřížemi a to za nedovolenou výrobu omamných a psychotropních látek, jedů a prekurzorů, jejich držení a následné obchodování s nimi.

Supa byl obviněn, společně s jistým Ladislavem z města Partizánske, vyšetřovatelem Odboru kriminální policie Krajského ředitelství PZ z Trenčína. Oba dva zmiňovaní aktéři se měli zúčastnit telefonické dohody, které vyústila v pondělní nákup fentanylových náplastí (fentanyl je mimochodem asi 100krát účinnější než morfin) od doposud nejmenovaného muže ze Seredi, za které měli zaplatit celkem 150 € a následně je přeprodávat dalším osobám.

Mluvčí trenčínské krajské policie, Elena Antalová, se k této kauze vyjádřila:

“Zaistením drog tak kriminalisti zabránili aby sa do obehu dostalo 78 obvykle jednorazových dávok marihuany a približne 400 až 500 obvykle jednorazových dávok fentanylu. Obvineným, ak ich súd uzná vinnými, hrozí trest odňatia slobody v rozpätí troch až desiatich rokov.”

Soudce Okresního soudu ve městě Partizánske rozhodl, že rapper nemusí být za mřížemi a tím pádem bude prozatímně vyšetřován na svobodě. Policie v této souvislosti zatkla hned pět podezřelých osob. Inu, jakým směrem se bude tato kauze ještě ubírat uvidíme v následujících dnech…

YouTube video

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

Hudba

Další zajímavé příspěvky