Brooklynský jednadvacetiletý kontroverzní rapper 6ix9ine aka Tekashi69, skutečným jménem Daniel Hernandez, po hudební stránce zažívá jednoznačně ty nejlepší okamžiky! Jeho v říjnu vydaný singl Gummo (inspirovaný celovečerním dramatem Gummo), s dosavadním více než třiatřiceti milionovým počtem zhlédnutí, je evidentním průlomem jeho dosavadní kariéry a tato čísla i nadále narůstají. Jeho hudební sny se plní, ale naopak temné chvíle momentálně zažívá ve svém soukromém životě!

Server Genius totiž přišel z tvrzením, že je 6ix9ine obviněn hned ze tří sexuálních deliktů (porušení newyorského zákona § 263.05, jenž se nazývá Zneužití dítěte k sexuálnímu výkonu), ve kterých hraje důležitou roli, v té době , třináctiletá holčina. Hlavním impulsem v této kauze se stalo letošní zveřejnění dokumentů z roku 2014 potrhlým rapperem jménem ZillaKami, na nichž 69 kupříkladu drží prsa právě zmiňované mladičké dívky.

YouTube video

6ix9ine, kterému v té době bylo osmnáct let, obvinění okomentoval tím, že mu bylo řečeno, že této dívce bylo devatenáct let. Dle jeho slov s ní však k žádnému pohlavnímu styku nedošlo a obviněný je jen z toho důvodu, že byl zachycen na videu ze stejné místnosti, kde se dívka nacházela. Dále citoval skutečnost, že pokud by byl skutečně vinným, nemohl by přeci vycestovat z New Yorku, což momentálně dělá díky koncertům neustále.

Ačkoli se tato obvinění ještě oficiální cestou zcela nepotvrdila, ruce od tohoto duhového rappera dal například i jeho dnes již bývalý parťák Trippie Redd, který ho nazval podivínem, násilníkem, pedofilem a dokonce i gayem. Gayem ho označil po tom, co narazil na homosexuální video, jehož aktérem je chlapec, který se dost podobá právě 6ix9ineovi. Toto nařčení však bylo vyvráceno hned po tom, co se přišlo na to, že je tím mužem pornoherec Apache Blu.

YouTube video

Mohlo by vás také zajímat