Sicilská mafie vyhlásila Islámskému státu válku! Za vším stojí syn legendárního šéfa podsvětí Johna Gambina!

Sicilská mafie v otevřeném boji proti Islámskému státu (IS) jelikož současná vláda na to nemá koule? Asi si teď říkáš, že se jedná nejspíše o vtip nebo nějakou scénu z příchozího hollywoodského trháku, ale opak je pravdou, protože v následujících měsících tato skutečnost může být vážně realitou!

Podle Giovanniho Gambina Juniora, syna legendárního šéfa podsvětí Johna Gambina a klíčové osoby v sicilské mafii La Cosa Nostra, právě zmiňovaná zločinecká organizace pracuje na rychlém řešení, jak se vypořádat s těmito nechvalně proslulými a denně omílanými ”následovníky proroka Mohameda”.

“Vše v našich životech má světlé a stinné stránky, stejně tak je tomu i u mafie. Mafie má velmi špatnou pověst, ale většina bodů je však nezasloužená a právě vzestup globálního terorismu dává mafii šanci se očistit a ukázat svou světlou stránku.”

Giovanni Gambino Jr. ve svém nedávném proslovu navíc jasně zdůraznil, že Islámský stát má ze sicilské mafie velký strach, což je také důvod, proč je na Sicílii zcela nepřítomen. Dále také hovořil o tom, jak je dnešní okolní svět nebezpečný a že se lidé, žijící v newyorských čtvrtích, kteří mají sicilské kořeny nebo jinou vazbu k Sicílii, nemusí v místech svého bydliště obávat žádného nebezpečí…

“Zajistíme, aby naši přátelé a příbuzní byli chráněni před běsněním této brutální a psychopatické organizace, sestavené z extremistů a teroristů, jež se sama nazývá Islámským státem. V našem zájmu je toho ale mnohem více, než je zastavit krveprolití. Myslím si, že naše počínání bude pro lid velkým ústředním zlomem.”

Tento článek se týkal těchto témat:

Krimi

Mohlo by vás také zajímat