Beef mezi 50 Centem a Ja Rulem nemá konce a pokračuje tak i v roce 2018! Proč si jdou zase po krku?

Už nejednou jste mohli zaslechnout, že nekonečná válka mezi newyorskými rappery 50 Centem a Ja Rulem patří mezi největší a nejvleklejší spory na hip-hopové scéně vůbec! Ono také bodejť by ne, jejich vzájemná nesnášenlivost se už táhne snad pomalu dvacet let! Jenže teď si tenhle beef prochází zmrtvýchvstáním a to ne ledajakým! Takže…

50 Cent se v těchto dnech dostal na plátna kinosálů v novém gangsterském celovečerním snímku Den Of Thieves, ve kterém si zahrál po boku charismatického Gerarda Butlera či syna Ice Cubeho (O’Shea Jackson Jr.), který svou hereckou kariéru odstartoval s filmem Straight Outta Compton, v němž se vžil do mládí svého otce.

YouTube video

Samozřejmě by to nebyl Fifty, aby na sebe jako vždy neupoutal nějakou tu pozornost a neudělal si tak zase menší reklamu. Nový film potřebuje nové promo a jako to postačí samotný Fifty, protože když tenhle chlápek cokoliv udělá, pokaždé to udělá mazaně a vytěží z toho maximum. Tentokrát se zaměřil na své staré nepřátele jako je Puff Daddy či Ja Rule. Diddyho ale z dnešního příspěvku vynecháme…

50 Cent a O’Shea Jackson Jr. v souvislosti s novým filmem zavítali do studia rádiové relace Big Boy’s Neighborhood, kde prozradili spoustu detailů a samozřejmě se postupně tématicky dostali až ke zmíněnému Ja Ruleovi. O’Shea totiž jeho CD rád poslouchal ve svém autě, jenže když si toho 50 Cent všiml, donutil ho aby CD vyhodil z okna. Toho momentu pochopitelně Big Boy využil a zeptal se Fiftyho, co by udělal, kdyby na svého soupeře nyní narazil v newyorských ulicích. Ten pohotově odpověděl “I’m going to put him to bed” (pozn. redakce: kdo neumí anglicky, má smůlu). Kromě toho se Fifty také zmínil, že se s Ja Rulem jedenkrát viděli na letišti, kde se na sebe po dlouhou dobu tiše dívali a to s dosti nenávistnou mimikou, protože kdyby si na místě dali do zubů, riskovali by okamžité zatčení.

Tyto narážky se Ja Rulea dotkly a začal tak svůj Twitter zasypávat salvou vtipně nenávistných statusů, mezi kterými nechyběli například tyto:

Co myslíte, bude se zase bodat a střílet jako za starých časů nebo to opět po nějakém čase vyšumí?

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

Hudba

Další zajímavé příspěvky