Na Internetu koluje spousta všelijakých fám a samozřejmě se i nejedna týkala věčně problémového atlantského rappera, kterého můžeme znát z rapové scény pod pseudonymem Gucci Mane. Ten je od září roku 2013 uvězněný za nelegální držení zbraně, marihuany a také za výtržnictví. Díky jeho předchozím průšvihům mu prý dokonce hrozilo až dvacet let odnětí svobody, akorát tato ”předpověď” tak trochu nevyšla. Ale teď zpátky k oněm fámám…

Na sociálních sítích totiž kolovaly zvěsti, že tenhle nevyzpytatelný rebel měl být propuštěn už 11. července tohoto roku, ale to jeho právní zástupce Drew Findling popřel a jednoznačně vyvrátil. Prohlásil, že vůbec nemá ponětí, kdo s těmito lživými informacemi přišel, ale podle něj za to mohou převážně nudící se uživatelé na sociálních sítích.

YouTube video

Gucci však i nadále zůstává za mřížemi a to minimálně do konce roku 2016. Lidé z jeho nahrávací společnosti 1017 Records však na Twitteru informovali své fanoušky o tom, že propuštění je naplánováno na šestý březnový den roku 2017, takže se necháme překvapit jak to vlastně vůbec doopravdy bude…

Každopádně pokud chcete Gucciho trošku přivést na jiné myšlenky a psychicky ho podržet, můžete mu napsat i dopis a to na tuto adresu:

Radric Davis 65556019
P. O. Box 33
US Penitentiary Terre Haute
Terre Haute, Indiana 47808

P.S. Pokud se mu rozhodnete poslat balíček s překvapením, vyvarujte se pilníkům a raději do něj začleňte porno časopisy, heh!

YouTube video

Mohlo by vás také zajímat