Jak ve skutečnosti funguje rap-game a rap-byz? To vám prozradí ojedinělý dokument Ambitious!

Máte rádi autentické dokumentární filmy, které se specializují a zaměřují především na to, jak to funguje na nejvyšších pozicích v hlavním proudu světové rap-game? Pokud ano, zpozorněte!

Rádi bychom Vám totiž dnes představili ojedinělý snímek AMBITIOUS, jež ve spojení stejně smýšlejících osob, zakladatele časopisu Street Fame a Street Famous, multimediálního výkonného producenta, Aaron ”G ”ho a filmového režiséra, zároveň i finančního podporovatele filmu, Horse ”El Caballo” Wrena vznikl proto, aby lidem ukázal svět a myšlení nezávislých rapperů a dalších umělců z této branže.

Jeho hlavním tématem je trnitá cesta k postupnému získávání slávy a nabývání bohatství, což určitě ocení nejeden divák. Jednotlivé scény prozradí, kolik peněz, času ve studiu, nervů, odhodlání, modlení se a potu stojí za tím vším, co známe z televize, rádií a dalších médií. Jak těžké je prosadit se, co všechno udělat proto, abyste uspěl, čím umět oslovit obecenstvo… na všechny otázky tohoto typu má dokument propracovanou odpověď.

Nezávislý film Ambitious je vůbec prvním nezávislým snímkem, vyprávějícím o rapovém byznysu, jehož obsahem jsou exkluzivní a dosti otevřené rozhovory, zajímavé hudební videoklipy či do posledního detailu promyšlená živá vystoupení.

Zajímavostí je i kooperace tvůrců s manažery významné nahrávací společnosti Maybach Music Group (MMG), pod kterou působí multi-platinové a prvoligové rapové hvězdy, v níž má hlavní slovo Rick Ross. Právě MMG pro dokument sestavilo výborný soundtrack, který umí skvěle vtáhnout diváka do děje.

The Game, Juelz Santana, G-Unit, Machine Gun Kelly, Rick RossRihanna, Chris Brown, Justice League či Dj Whoo Kidd… to je zlomek jmen, na která se můžete v průběhu snímku těšit!

Více o tomto dokumentu můžete sledovat na oficiálním webu www.getambitiousthefilm.com nebo na webu www.streetfame.info.

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

HudbaKinoPR

Další zajímavé příspěvky