Jak vybrat tu nejlepší barvu vašeho svetru?

Současné svobodné myšlení a trendy bez hranic nahrávají tomu, že můžete nosit opravdu cokoliv, v jakýchkoliv barvách a v těch nejroztodivnějších kombinacích. Výsledkem pak mnohdy bývá nesourodý, překombinovaný a často nevhodný vzhled. Proto není od věci dbát na pečlivý výběr jednotlivých kusů oblečení, tak aby byl v souladu styl i barva.

Pokud bychom se zaměřili na barvu jednoho konkrétního oblíbeného kousku, jenž si v pánském šatníku vybudoval už skoro neotřesitelnou pozici, a tím je stylový pánský svetr, pak je nutné rozlišit, kam jej budete oblékat. Zda do práce, do přírody, do kina nebo jen tak na procházku. Svetr, mimo to, že je velice slušivý, dá se nosit jak na formálnější a společenské akce, tak i na volnočasové a sportovní aktivity.

V prvním případě vybírejte barvy klasické, jakými jsou odstíny černé, tmavě modré nebo dnes velice oblíbené šedé. Zejména poslední jmenovaná se oprávněně dostává do popředí zájmu a to hlavně pro svou univerzálnost. Šedá barva se mimořádně dobře kombinuje s ostatními barvami, snáší se jak se sytějšími odstíny, tak i s pastelovými.

Jako jedna z mála se dá kombinovat s černými i hnědými koženými doplňky. Disponuje širokou škálou sytosti od světle stříbrné až po tmavě antracitovou. V této barvě nebudete vypadat usedle a staře, ale naopak stylově a seriózně. Pokud si pořídíte pánské pulovry a pánské svetry do véčka v těchto osvědčených barvách, pak je můžete směle kombinovat i se společenskými košilemi a kalhotami a oblékat třeba na obchodní schůzky a jiné formálnější příležitosti.

Naopak sportovnější a ležérnější pánské svetry se zipem a pánské svetry na knoflíky si nakupte v jasnějších a zářivějších barvách, jako červená, modrozelená nebo i fialová. Výborně budou vypadat k džínovým, ale třeba i ke krátkým kalhotám. Ve svých volných chvílích ve společnosti přátel pak budete vypadat skvěle a elegantně zároveň.

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

PRStyl

Další zajímavé příspěvky