Pánská košile je základ šatníku každého muže!

Kvalitní a slušivé pánské košile by neměly chybět v šatníku žádného muže. Jedná se o šikovný a velice univerzální kousek, který unosíte v mnoha příležitostech.

Dávno již neplatí, že se o svůj vzhled zajímají jen ženy. Stále více mužů si zakládá na svém vzhledu a dávají si záležet, jak na své okolí působí. Klasikou jsou pánské košile s dlouhým rukávem, které si můžete obléknout do práce, na slavnostní příležitosti, pracovní pohovor či zkrátka kamkoli, kde chcete působit elegantně a upraveným dojmem.

Jsou nedílnou součástí pánských obleků a prodávají se v mnoha zajímavých odstínech. Záleží jen na vás, zda sáhnete po klasice v podobě čistě bílé košile, nebo se rozhodnete vybočit z řady a dáte přednost barevnému kousku.

Naopak pánské košile s krátkým rukávem unosíte při volnočasových aktivitách. Jsou skvělou volbou do parných dnů, kdy toužíte po pohodlí a vzdušnosti, kterou by vám košile s dlouhým rukávem neposkytla. Ani tady nebudete ochuzeni o rozmanitý výběr, kdy se můžete rozhodovat mezi zajímavými vzory či odstíny. Každý si tak dokáže přijít na své – ať už má jakýkoli vkus! Vyberte si košili pro formální i neformální událost.

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

PRStyl

Další zajímavé příspěvky