Pravda o Trollface – o hitu MEME komiksů, jehož autorem je pedofil a nejšílenější sériový vrah v USA!

Není tomu tak dávno co se na sociálních sítích, především na Facebooku, objevily známé a pro někoho určitě velice vtipné komiksy, známé hlavně pod názvy MEME Comics apod. Největším trhákem mezi těmito ztřeštěnými a humorem nasáklými “grimasami“ se stal Trollface, původně obdivován jako Coolface či “Problem?“. Je jasné, že sranda musí být, sdílet je hold v dnešní době povinnost a vymýšlet další a další příhody s těmito prvky jsou prostě v kurzu a samozřejmostí je, že každý autor chce za své “fresh“ dílko určitý počet “likes“! Jenže mnoho aktivních uživatelů sociálních sítí ví o děsivém tajemství těchto vtípků, hlavně o panáčkovi Trollface…

Všechno to šílenství začalo v roce 2008, kdy uživatel Whynne publikoval na svém profilu na DeviantArt povedený komiks, aby poukázal jak je směšné bojovat s trolly na diskuzním fóru 4Chan. Ona malůvka byla vytvořena zcela prostě v programu Malování, obrazovém editoru Microsoftu. Byla jednoduchá, vtipná a to lidem zkrátka líbilo, takže se hned stala velkým hitem a skutečným novodobým MEME průkopníkem. Jenže původním autorem tohohle úšklebku není samotný Whynne, ale bezcitná bestie Henry Lee Lucas, podle něhož byl natočen nejeden celovečerní film.

Henry Lee Lucas – pro někoho naprosto nic neříkající jméno, pro někoho však jméno, z něhož se dotyčným zvedá žaludek a běží mráz po zádech. Toto jméno totiž představuje celosvětově proslulého amerického pedofila a sériového vraha, na jehož účet se připisuje prokázaná účast na více jak 600 vraždách a na svědomí měl mít dokonce až 3000 osob.

Trollface vymyslel právě on, byl to pro něj důležitý symbol, jakási konečná fáze jeho zvrhlých a naprosto neskutečně odporných choutek. Poprvé jej nakreslil ve sklepě, kde uboze znásilnil bezbranné sedmileté děvčátko. Následně tento “bestiální úsměv“ nechával namalovaný na zdech, nad místy, kde zabil své další oběti. Tento rituál pro něj představoval jakýsi poslední výsměch nad onou bezmocnou obětí. Po dopadení a odsouzení si Henry vyzdobil touto malůvkou i svou celu, která byla určena k doživotnímu trestu.

Jak se dostal Whynne k této kresbě není zcela jasné. Jedna verze říká, že ji Whynne objevil ve složkách svého otce, jež pracoval jako důstojník jednoho z policejních útvarů v Texasu. Jiná verze zase praví, že Whynne našel obrázek na webech s explicitním obsahem, které jsou na Internetu známé jako Rotten, Ogrish, SnuffX, Zvrácený, Drsný svět či Rozzlobení muži. Tato teorie by přicházela v úvahu, jelikož Trollface byl celosvětově nejoblíbenější obrázek mezi pedofily.

Jsou tyto informace pravdivé nebo se jedná o fikci? To už necháme čistě na vás!

YouTube video

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

Krimi

Další zajímavé příspěvky