Nevíte co s načatým večerem plným nudy? Zpozorněte, máme pro vás pár tipů jak s ním zatočit!

Většina z nás přichází domů odpoledne nebo navečer z práce, najíme se, poklidíme, uděláme doma, co je potřeba a večer už chceme mít klid a trochu si po celém dnu odpočinout. Ne všichni touží honit se za míčem nebo provozovat jiný sport, když přijde večer, většina z nás se nejraději usadí k televizi a sleduje nějaký zajímavý film nebo seriál.

Problém je, že v televizi často nic zajímavého nedávají a když už se vám poštěstí narazit na zajímavý pořad, je stále přerušován nekonečnými reklamami. Máte už dost přepínání kanálů, abyste se vyhnuli reklamám? Stalo se vám už několikrát, že jste zapomněli, co jste vlastně původně sledovali? Vyřešte to jednou provždy a pořiďte si vlastní filmotéku, abyste měli oblíbené filmy a seriály na DVD k dispozici kdykoli budete chtít.

Máte-li rádi seriály, určitě nevynechejte komediální sitcom Teorie velkého třesku, která nabízí spoustu zábavných situací a nezapomenutelných hlášek, prožívejte spolu s Leonardem, Sheldonem, Penny, Howardem, Rajem, Amy a Bernadette jejich radosti i starosti a seznamte se blíž se životem akademického pracovníka i servírky z kavárny.

YouTube video

Spoustu zábavy vám nabídne také zbrusu nový seriál Sousedi. Hlavními postavami jsou manželé Mac a Kelly, hrdí rodiče malé dcerky, kteří žijí v tichém klidném domku. Alespoň donedávna tomu tak bylo, nyní se do vedlejšího domu přistěhovala parta vysokoškoláků, kteří si řádně užívají vysokoškolského života a pořádají jednu párty za druhou. Mac a Kelly přemýšlí, jak nové sousedy vypudit, aby se jim do života vrátila alespoň trocha klidu.

YouTube video

Neváhejte a vyberte si nové tituly on-line z pohodlí vašeho domova. Internetový obchod FilmnaDVD.cz vám nabízí široký sortiment filmů a seriálů, z nichž si určitě vyberete i vy. Tak neváhejte a objednávejte ještě dnes.

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

KinoPR

Další zajímavé příspěvky