Rapoví nadšenci, pozor! Poznamenejte si datum 30. června 2015 do svých diářů a mobilních kalendářů! Deset let po vydání neskutečně úspěšného debutu The Documentary, za nimž stojí ikona současného west-coast rapu a comptonský rodák The Game, jsme se dočkali pokračování!

The Game původně plánoval The Documentary 2 vypustit o dost dříve, ale nakonec se rozhodl, že jej vydá až přijde ten správný čas a ten je právě teď, bohudík!

V rozhovoru pro Power 106 se The Game nechal slyšet, že album je z devadesáti procent kompletní a že o hudbu se postarala stejná jména jako tomu bylo u debutu z roku 2005, tedy Kanye West, Timbaland, Swizz Beatz, Just Blaze a Scott Storch. Vyjít by mělo taktéž pod Aftermath.

The Documentary 2 vyjde 30. června, protože je to den narozenin mého syna Harlema. Myslím si, že je to celkově velká událost. Je to i docela perfektní načasování. Mám pocit, že tohle album mohlo vyjít i dřív, ale o deset let od vydání jedničky mi to přijde naprosto v pořádku. Je to moje šesté album, moje šesté sólové album a já si myslím, že výročí o deseti letech je obrovské číslo.

Tracklist a cover doposud není oficiálně dán a na Internetu kolují všelijaké varianty, vytvořené a šířené převážně fanoušky. Ono se také není čemu divit, protože The Game vyhlásil soutěž o nejlepší grafický návrh. Návrhů je neskutečně moc a každý z nich má něco do sebe. Popravdě nezávidíme moment konečného verdiktu…

Tady je několik málo ukázek:

facebook.com

Mohlo by vás také zajímat