Rick Ross je jako šéf úspěšného nahrávacího labelu Maybach Music Group pod neustálým nátlakem amatérských rapperů, kteří se ho snaží zaujmout svou hudební tvorbou. Pokud má dostatek volného času, rozhodně si vždy rád talentované lyriky poslechne. Jenže, jeho diář vypadá asi jako Bible, takže se nedokáže věnovat jen tak někomu…

Například aspirující rapper  J. Luchiano, který se chce stát součástí jeho labelu, byl před pár lety zatčen za to, že vnikl na pozemek Rossovy atlantské rezidence a snažil se mu svůj mixtape prorvat pod dveřmi. To ale bohužel nevyšlo a zřejmě se o tom dozvěděl v té době i třiadvacetiletý rapper Cedric Miller. Ten na to šel ale trochu jinou cestou!

Miller totiž vlítl do jedné z memfiských poboček nostalgického restauračního řetězce Wingstop, který se zaměřuje na propojení třicátých a čtyřicátých let v letectví a kuřecích křidýlek, kde se pokusil ukrást vše, co mu padlo pod ruku. Šel na jistotu, takže moc dobře věděl, že právě tuto franšízu vlastní Ross.

Rozpoznán byl na videu z místa činu a zároveň identifikován jedním ze zaměstnanců dané pobočky. Po zatčení Miller následně policii řekl, že chtěl tímto činem pouze upoutat rapperovu pozornost. To je ale trouba, co?

YouTube video

Mohlo by vás také zajímat