VIDEO: Řidiči nákladních vozidel na Sibiři s potěšením umučili medvěda k smrti!

Naprosto nepochopitelné a bezcitné počínání řidičů nákladních vozidel a dalších přítomných lesních pracovníků musela řešit ruská policie po tom, co na internet samotní pobavení aktéři umístili video s jasným záměrem usmrcení nijak neútočícího a krotkého medvěda, který je pro místní obyvatelstvo posvátným zvířetem.

Tento smutný incident se odehrál v jakutských lesích, nacházejících se konkrétně na Sibiři, jejíž severní břehy omývá Severní ledový oceán. Jak již video ukazuje, zprvu jeden z řidičů, vyburcovaný svým spolujezdcem, úmyslně přejíždí přítomného medvěda robustním nákladním autem Ural ruské výroby. Následně na medvěda, snažícího se vstát, najíždí další náklaďák, který ho opět válcuje a to hned několikrát za sebou. Medvěd samozřejmě na následky zranění umírá…

“Ha ha ha! Přejeď ho! Už ho rozdrť! Dělej!”

Policie, jenž se podařilo získat několik vyšetřovacích indicií,  po těchto mužích úpěnlivě pátrala a slíbila, že pokud budou shledání vinnými, můžou za extrémní týrání zvířat čelit až dvouletému odnětí svobody. Doufejme, že policisté svým slovům dostáli!

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

Krimi

Další zajímavé příspěvky