Jaké 3 věci by neměly chybět žádnému kuřákovi?

Ačkoliv je kouření, stejně jako alkohol, stále legální, je mnoho zákonů a vyhlášek, které to lidem moc neulehčují. Přesto je mnoho věcí, díky kterým může i kuřák vypadat stylově a módně. A které to jsou?

I když je kouření legální a nikdo vám ho nemůže zakazovat, vždy se najdou moralisté, kteří si stěžují na to, jaký máte dech, jaké nevzhledné krabičky máte u sebe a.. Znáte to. Naštěstí, díky vynalézavosti mnoha lidí jde být kuřákem a nikoho nepohoršovat. A jaké věci by správnému muži, který má rád svoji jednu po ránu, neměly chybět?

Nelíbí se vám krabička? Zkuste si pořídit obal!

I přes veškeré vyhlášky, které kuřákům znesnadňují život je na světě stále hodně lidí, co kouří. Bohužel, v docela nedávné době byl zaveden povinný obrázek na každé krabičce. Ten má za úkol odradit potencionální zákazníky. Jenže i s tímhle si můžete poradit a to opravdu hravě. Jistě bude vypadat nehezky, pokud ze svojí kapsy vytáhnete krabičku, ze které se vám dělá blbě od žaludku. Ale co si na vaše cigarety pořídit hezký a moderní obal? Není to jen praktické, ale opravdu hezké. Na výběr je navíc mnoho barev, takže si každý určitě vybere. Ten si poté stačí zakoupit, například na Cigobal.cz, a krabičku s vašimi cigaretami zasunout dovnitř. Takových oblečků si můžete klidně pořídit i více, fantazii se meze nekladou. Navíc se vám budou hodit i k outfitu.

A co s dechem?

Stalo se vám, že vám někdy někdo řekl něco ve stylu: ,,Fuj, ty jsi kouřil?” Ráno tento problém řeší použití ústní vody a kartáčku na zuby. Co ale dělat přes den, když si zuby nebudete čistit po každém zakouření? Nejobvyklejší variantou je použití žvýkačky. Nejenže ji mnoho lidí žvýká jen tak, ale vás dech na sto procent provoní mátou. Nebo máte raději i jinou příchuť? Další variantou jsou i spreje, které se prodávají za účelem osvěžení dechu. Některé jsou speciálně pro kuřáky. A co s “nevonícím” oblečením? Stačí obyčejný parfém. Navíc, pokud kouříte venku, zas taková hrůza to není.

Stylový zapalovač!

K hezkému pouzdru na cigarety se určitě hodí i nějaký stylový zapalovač. Ať už stojíte o elegantní černý nebo plný barev, najdete si to své. Také je pravda, že když budete potřebovat zapálit i něco jiné, bude výhoda ho mít u sebe. Například u skleničky vína s přítelkyní. Svíčky k romantice přece patří.

Tak co? Už máte svoji must have trojku při sobě?

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

KonzumPR

Další zajímavé příspěvky