Jaké poklady ukrývá 50 Centova garáž? Půldolar je motoristický fajnšmekr!

Američtí rappeři se láskou k exkluzivním vozům netají, ovšem impozantním vozovým parkem disponuje jen hrstka interpretů. Ty nejzajímavější kousky bezesporu najdete v garáži od Curtise Jacksona.

50 Cent údajně patří k nejbohatším rapperům na světě, o čemž, při pohledu na jeho flotilu, nelze pochybovat. Tento gangsta-rapper však není pouze populární interpret, ale také velmi schopný manažer a investor. Není divu, že si čas od času dopřeje žihadlo, které si běžný smrtelník může dovolit tak maximálně na plakátu.

K perlám 50 Centovy garáže patří Lamborghini Murcielago s 6.2 litrovým V12 motorem o výkonu 580 koní. To Fiftymu stačí, aby se dostal na sto kilometrů v hodině za 3,8 sekund. Ručička na tachometru se zastaví na 332 km/h. Krasavec s pohonem čtyř kol vyšel rappera na 300 tisíc USD.

Ve 50 Centově garáži se to supersporty jenom hemží. Za povšimnutí stojí také legendární Ferrari F50 a Bugatti Veyron, které je držitelem rekordu za nejrychlejší sériově vyráběné vozidlo určené do běžného silničního provozu. Za milion liber, no neberte to!

Jako správný rapper však 50 Cent nepřehlíží ani segment SUV. Jeho Chevrolet Suburban s šestilitrovým osmiválcem má pod kapotou „pouze“ 359 plnokrevníků, ale na tom bývalému dealerovi cracku nesejde. Prim hraje bezpečnost, respektive neprůstřelná karoserie. Tohle to vozítko si pořídil poté, co se ho v roce 2000 snažili zastřelit.

Před tím, než si pořídíte pořádnou káru i vy…

Přestože si zřejmě nemůžete pořídit tak luxusní auto jako 50 Cent, vyplatí se vám investovat do kvalitního výcviku. Kdo ví, třeba si jednou uděláte radost něčím lepším než fábií po prarodičích. V tomto směru vám bude nápomocná Autoškola KING.

Pražská autoškola vám pomůže získat řidičák a zároveň vás připraví na stresové situace, které mohou za volantem běžně nastat. Další informace najdete na www.autoskolaking.cz.

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

GarážPR

Další zajímavé příspěvky