Není náramek jako náramek! I vy si teď můžete pořídit jeden z největších hitů současnosti!

Na celosvětovém trhu nalezneme mnoho podob náramků. Tento módní doplněk se rozděluje na dva základní typy. Prvním je pevný náramek, který se většinou vyrábí z kovu, dřeva, plastu či kosti. Druhým typem je náramek ohebný a pod ním si lze představit například náramek pletený z bavlnek, tzv. přátelský, či hitem dnešní doby se staly navlékané korále a fimo hmota.

Nejstarší zmínka o náramcích pochází už ze starověké říše, kde je ženy nosily, aby ukázaly své společenské postavení a bohatství svých mužů. Oblíbenost ukazování této parády se absolutně nezměnila ani ve starověkém Řecku či Římě, kde se jen obměnily za kůži zdobenou zlatem. Od té doby se toho změnilo hodně. Náramky získaly na větší popularitě a rozšířily se prakticky mezi všechny typy lidí. Stále je možné náramky předvést své bohatství, ale vzhledem k různorodosti materiálů a pořizovacích cen, je možné náramky využít na mnoho dalších věcí. Například je lidé ladí se svým oblečením, aby dotáhli svůj outfit do nejmenších detailů, nebo je nosí jako talisman, či jako důkaz sebe sama a ukazují jím svůj názor na svět apod.

V dnešní době si každý může vybrat z nejrůznějších materiálů, ze široké škály barev nebo motivů. Ozdobami náramků se například můžou stát různé přívěšky, amulety, drahé či minerální kameny. Ať už je použit jako módní doplněk nebo náramek se svým vlastním významem, tak z celosvětové nabídky si vybere naprosto každý. Lze se řídit pravidly, co se vlastně dnes nosí a jakým způsobem je vhodně zkombinovat a být in. Jedním z největších hitů současnosti jsou tzv. Buddha náramky.

Obrovskou výhodou Buddha náramků je, že jsou vyráběny ručně a z velmi kvalitních materiálů, takže jejich trvanlivost je mnohem větší než u obyčejných náramků. Vzhledem k tomu, že se jedná o kombinaci různých minerálních kamenů, dřeva, skla…, navíc obohacených symboly, tak vám krásně sednou k více outfitům. Oslní nejen vás, ale i vaše okolí. Zajímavé jsou také tím, že legenda praví o léčivých účincích a harmonizaci vašeho těla a duše. Jestliže máte rádi kvalitu a stylový doplněk v jednom a Buddha náramky ještě ve své šperkovnici nemáte, určitě si nějaký pořiďte.

Záleží jen a jen na vás, jakou variantu si vyberete, jaký symbol či materiál si zvolíte. Nejdůležitější je cítit se úžasně i stylově, protože i náramek jako šperk může obohatit vaší celkovou image.

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

PRStyl

Další zajímavé příspěvky