Praktický pomocník, kterého ocení nejeden z nás? Vyzkoušejte čepici se zabudovaným světlem!

Chcete být cool? Nebo, jak říká dnešní mládež, „hustý“? Pak je třeba opatřit si něco, co zaujme, je originální a všichni z toho budou vedle. Internetový obchod www.led-caps.cz nabízí ideální řešení.

Moderní kšiltovka se světlem v kšiltu zaujme přátele, lidi, kteří vás potkají při joggingu… zkrátka každého, kdo svítící čepičku zahlédne.

Čepice jsou vyrobené ze 100% bavlny a jsou pratelné v ruce. Měkká konstrukce zajišťuje pohodlné a příjemné nošení. V přední části podšité plátnem je umístěna potní páska zabraňující stékání potu při námaze. Páska je ve stejné barvě, jako čepice. Stejně, jako větrací očka.

Led caps mají pod kšiltem skrytý vypínač, kterým spouštíte světelné efekty. Životnost led diod je zhruba 100 000 hodin, takže hvězdou večerních procházek budete hodně dlouho.

Vybrat si můžete z široké škály barev a také typů čepic. Kromě klasických kšiltovek jsou k dispozici i kšiltovky sendvičové, které mají silnější světelný efekt. Z toho důvodu jsou vhodné například pro večerní procházky se psem, pro cestu do školy za ranního šera nebo pro DJ, který chce zazářit pro své publikum.

Abyste se nemuseli vzdávat svých oblíbených aktivit i v zimním období, najdete na stránkách Led caps zimní variantu svítící čepice. Tento praktický model ocení nejen sportovci nebo příznivci venčení pejsků za každého počasí. Je velmi vhodná například pro zedníky, silničáře a ostatní profese, které tráví svou pracovní dobu venku.

Pro bezpečný pohyb cyklistů na silnicích, nebo chodců je ideální model bezpečnostní. Je dodáván v barvě oranžové nebo královská modř. Barvy jsou výrazné a pohybující se jedinec je tedy vidět na značnou vzdálenost. Bezpečnost je znásobena pěti led diodami v kšiltu a dvěma led diodami s červeným světlem v zadní části kšiltovky, které udělají člověka nepřehlédnutelným.

Zvláštním druhem je kšiltovka pro rybáře. Najdete jí v barvě maskáčové a led diody v kšiltu jsou červené. Červené světlo nepůsobí rušivě na ryby a neodráží se například od obrazovek navigací, což zajišťuje kvalitní obraz i v noci.

Ke každému modelu je dodávána zdarma baterie.

Pro přepravu zásilek využívá internetový obchod Led caps služeb České pošty s možností uhrazení objednávek dobírkou.

Kšiltovky se svítícím efektem jsou praktickým dárkem pro radost a brzy se mohou stát neodmyslitelnou součástí vaší sportovní výbavy.

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

PRStyl

Další zajímavé příspěvky