YG si nechal potetovat velkou část hlavy! Panna Maria a náboženský text? Jde to k němu vůbec?

Pětadvacetiletý americký rapper YG, stávající člen comptonského gangu Tree Top Piru, což je odnož legendárního červené smečky Bloods, následuje pravděpodobně Birdmana a nechal si též potetovat temeno hlavy. Naštěstí si nenechal vykérovat pěticípou hvězdu jako zmiňovaný pán a vydal je jinou cestou – jednoznačně vkusnější a na každý pád smysluplnější.

Jeho hlavu totiž nyní zdobí náboženský obraz Panny Marie a spolu sním i legendární věta ”no weapon formed against me shall prosper”, což v české verzi bible znamená ”žádná zbraň vyrobená proti tobě se nesetká se zdarem”. Autorem této věty je jeden z významných izraelských proroků období Starého zákona – Izajáš.

Jak si ale v minulosti šlo povšimnout, tato věta má u YGho opravdu něco do sebe, však si vzpomeňme například na první polovinu června letošního roku, kdy byl YG postřelen před nahrávacím studiem. Tři kulky jej zasáhly do kyčle a výsledek byl překvapující – nejednalo se o nijak závažná zranění a YG se z tohoto zranění, ostatně jako ze všech dosavadních, vysekal jedna báseň, v cuku letu…

YouTube video

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

Hudba

Další zajímavé příspěvky