Není to tak dávno, co se Ayanna Jackson, ta žena, která v roce 1993 obvinila rappera Tupaca a jeho další tři pobočníky ze znásilnění, po více jak patnácti letech vůbec poprvé rozpovídala o tomto údajném činu. V daném rozhovoru pro svou verzi shrnula takto:

“S Tupacem jsem se seznámila v klubu a vznikl mezi námi sexuální vztah. Tu noc mi řekl, abych za nim přišla do ložnice jeho hotelového apartmá a udělala mu tam masáž. V průběhu večera pak do místnosti vstoupili jeho tři kamarádi – Jacques Haitian Jack Agnant, Charles Fuller a o tom třetím jsem ani nevěděla. Začala jsem mít strach. Tupac se mě snažil uklidňovat a začal říkat, že jsou to jeho chlapci, že se mu to se mnou líbí a že se rozhodl mě sdílet s nimi. Říkala jsem, že to nechci a jsem přišla jen za ním. Tupac mě pak chytil tak pevně za oblečení, že jsem se nemohla dostat pryč. Tupac mě pak znásilnil jako první, pak opustil místnost a začali se na mě střídat ostatní.”

Rapper si za tento údajný sexuální incident prvního stupně odseděl devět měsíců za mřížemi, ale až do své smrti v roce 1996 se snažil zachovat svou nevinnost.

YouTube video

V souvislosti s tímto rozhovorem se o slovo přihlásil i tehdejší dlouholetý Pacův kamarád Treach, který na video reagoval takto:

“Znásilnění? Nic takového, my známe pravdu. Ona se jen snaží být po letech zase relevantní, jejím hnacím motorem je vydání knihy. Víš, chce zase obnovit zájem u veřejnosti, ale jejích patnáct minut slávy vypršelo už tehdy, před mnoha lety. Chce na tom jen vydělat balík, snaží se pomlouvat někoho, kdo už tu není a nemá šanci se bránit!”

Mohlo by vás také zajímat