Na skútru jako král! Dopřejte si ho pod stromeček se slevou!

Proč byste si měli pořídit skútr, když vám v garáži parkuje vytuněné Camaro? Třeba proto, že v hustém provozu se mrštné jednostopé vozidlo dostane do cíle mnohem rychleji. Vzpomeňte si, jak jste se posledně zasekli v koloně a následně nestihli veledůležitou schůzku. Nic podobného se vám se skútrem nestane. A najdou se i další důvody, proč neváhat a nadělit si populární dopravní prostředek letos k Vánocům…

Stylový skútr vám ostudu neudělá

Máte snad strach, že si se skútrem utrhnete ostudu? Není sice tak stylový jako chopper, ale posměšky za něj určitě nesklidíte. Stačí si jen vybrat ten správný model – například mezi skútry 125  ccm značky Kentoya. Právě tento známý výrobce totiž avizuje atraktivní vánoční akci, v rámci které lze ušetřit několik tisícovek. Charismatický skútr Maximus můžete mít za vánoční cenu 51 990 Kč, což je o celé tři tisíce méně než obvykle.

Kentoya je sázkou na jistotu

Stroje značky Kentoya jsou oblíbené díky optimálnímu poměru kvality a ceny. Výrobce je na českém trhu od roku 1994, každoročně uvádí na trh nové modely a disponuje největší sítí smluvních prodejců. Potíže nebudete mít ani s případnou opravou, protože náhradní díly seženete obratem.

Maxiskútr pro maximální požitek z cestování

Skútr Maximus není žádný drobeček. Jak napovídá samotný název, jedná se o stroj z kategorie maxiskútrů a bez problémů se na širokém sedadle s opěrkou sveze i spolujezdec. Charismatický design skútru umocňují LED technologie, trubicové osvětlení a mimořádně povedený digitální displej. Podvozek perfektně tlumí nerovnosti a s maximálkou 85 km/h lze podnikat i delší výlety mimo město.

Jakmile se na skútru poprvé svezete, okamžitě pochopíte, proč se skupina skútrmaniaků tak rychle rozrůstá. Jízda na svižném motocyklu, na který vám stačí řidičák pro béčko, je zkrátka parádní zážitek!

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

GarážPR

Další zajímavé příspěvky