Získat si jako politik oblibu v hip-hopové subkultuře není vůbec žádná legrace a o tom se již několikrát přesvědčil i americký prezident Donald Trump. Jenže ten si za to může tak trochu, a to hlavně díky svým věčně rasistickým a xenofobním výrokům, sám. Kromě Kanyeho Westa, který by Trumpovi nejraději olízal oháňku a u toho by mu ještě stačil zalézt až po ušiska do konečníku, ho nenávidí většina veřejně známých představitelů této komunity –  Meek Mill, YG, Eminem, TI, Jay-Z, Waka Flocka či Drake. Už několikrát se snažil získat někoho na svou stranu, avšak vždy bez úspěchu…

O Trumpových praktikách se rozpovídal v jednom ranním rozhovoru pro vyhlášené nejmenované rádio samotný 50 Cent. Ve vyčerpávající upřímné diskuzi Fifty přiznal, že mu prezident kdysi nabídl půl milionu amerických dolarů (něco málo přes jedenáct milionů korun českých) za to, když ho podpoří v prezidentské kampani, na níž se objeví po jeho boku jako věrný sympatizant. Trump měl totiž před svým zvolením citelný problém s nedostatkem hlasů afro-amerického obyvatelstva, takže proto se rozhodl hledat v “černých vodách”.

Když se tázající moderátor rappera zeptal, z jakého důvodu prezidentovu nabídku odmítl, ten pohotově a ve stručnosti prohlásil toto:

Řekl jsem mu, že to neudělám, pro mě to nebyla ani lákavá částka, která by za něco takového stála!”

Mohlo by vás také zajímat