Nike Roshe – lifestylové tenisky, které hýbou světem!

Na značce Nike se nám nejvíce líbí, jak odvážně se staví k inovacím a experimentům. Snad nikdo nemůže zapochybovat o tom, že kvalitní tenisky a vůbec nejlepší běžecké boty vycházejí právě z dílny Nike.

Jelikož se stále více lidí zabývá zdravým životním stylem, vyžadují pro své sportování lifestylové obutí. Sportovní obuv navíc mnohdy udává módní trend a přiznejme se, i my se rádi necháme inspirovat u svých oblíbených sportovců. A co u tenisek požadujeme především? Pohodlí!

Nike Roshe One

Tenisky Nike Roshe jsou specifické pro svou barevnou škálou, která přitahuje pozornost kolemjdoucích. Když se v nich tedy projdete nebo proběhnete svou oblíbenou trasu, dozajista okouzlíte všechny kolem. Vzhled a kvalita botů je základním prvkem Nike Roshe a všechny tyto aspekty odpovídají i ceně.  Nike Roshe One je potom jen další metou stáje Nike. Pokračují v sérií od roku 2015. Design je inspirován buddhistickým stylem života.

Nike Roshe Two

Tenisky Nike Roshe Two nabízejí skutečný luxus pro pánskou i dámskou nohu. Nejen že se vymykají všem dosavadním formám pohodlí, ale nabízejí až třívrstvé odpružení. Vy tak máte místy pocit, že se procházíte po pěnovém obláčku. Zároveň je noha provzdušněná a nikde ji nic netlačí. I zde platí koncept Zen, tudíž se Nike opět obrací na buddhismus, meditaci a duševní soulad.

Stojí za vyzkoušení!

Stále váháte, jaký typ tenisek je pro vás ten nejlepší? Zde je naše doporučení.

  • Nike Roshe One Flyknit – Flyknit technologie umožňuje ultralehkou botu se speciální svrchní vrstvou. Řada je oblíbená zejména u olympijských běžců a sprinterů. Hodnocení: 9/10
  • Nike Roshe Two Flyknit – o řadu lepší Nike Roshe Flyknit vás nadchnou v ideálním poměru ceny versus kvality.  Hodnocení: 10/10
  • Nike Roshe NM (Natural Motion) – díky vaflované podrážce si užijete pohodlný dopad i chůzi po náročnějším terénu. Sportovní výkony se díky NM stávají úspěšnější. Hodnocení: 9/10

Oblíbené Nike Roshe obuje celá rodina včetně dětí. Nejvíce je ocení kreativní lidé se smyslem pro sport a módu. Tenisky pořídíte v nejširší barevné škále, která potěší každé lidské oko. Originální a hlavně nevšední barevné kombinace dávají teniskám ten pravý šmrnc.

Kde tenisky koupit?

Vyzkoušejte český vyhledávač tenisek Nikeroshe.cz, kde najdete největší výběr.

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

PRStyl

Další zajímavé příspěvky