Dnes již jednatřicetiletá tehdejší dětská, avšak stále aktivní, rapová hvězda Bow Wow, dříve ještě známá jako Lil’ Bow Wow, vždy působila nezvratným dojmem, že její život je plný radosti, štěstí, luxusu, peněz a všeobecné krásy, což dokazovaly její neustále se hromadící příspěvky na sociálních sítích, na nichž tráví času opravdu více než je zdrávo.

Jenže v posledních dnech je tomu všemu znenadání jinak a stal se tak pravý opak. Bow Wow totiž zveřejnil jisté znepokojivé příspěvky, v nichž je notný náznak depresivních, možná až sebevražedných, myšlenek:

“Někdy si přeji, abych tu nebyl…”

“Někdy toužím po tom, abych nikdy neexistoval… Nikdy nemůžu tu sračku udělat správně, i když ji dělám správně! Lepší je být prostě pryč…”

Spousta lidí po těchto tajemných zprávách na Bowovu stranu projevila soucit, zatímco spousta dalších se ale zdála býti očividně zmatená z toho, proč vlastně takto mladý člověk působí tak neskutečně depresivně. Co si o tom myslíš ty? Je za jeho úsměvy skrytá bolest, kterou se snaží konečně ventilovat veřejnosti?

Mohlo by vás také zajímat