DMX je na dobré cestě k tomu, aby byl zase tím normálním člověkem! Dark Man X totiž nyní vypadá zdravě a uvolněně, jeho všudypřítomná agrese a stres z něj vyprchala a to nám dělá obrovskou radost! Této živoucí rapové legendě se (když pomineme jeho problém s daňovými úniky a s nimi spojené neúspěšné drogové testy či domácí vězení) alespoň po té fyzické stránce neuvěřitelně daří! Znatelně nabral na váze a to údajně až o čtyřicet liber, což je více než osmnáct kilogramů, jásáme! Konečně už není ta roztěkaná kost a kůže, kterou býval ještě na konci srpna před zahájením odvykací kůry v zařízení v New Englandu!

YouTube video

Už je to totiž nějaký ten pátek, co se rapper rozhodl pro životně důležitou a správnou věc:

“Domácí vězení pro mě nemělo a nemá smysl, takže jsem se pro sebe rozhodl udělat něco pozitivního a lepšího, čímž je léčení se z drogové závislosti!”

Následně vstoupil dobrovolně, s požehnáním samotného soudce a svého právního zástupce, do intenzivního odvykacího programu pro drogově závislé, kde se může pohybovat bez GPS zařízení, připevněného ke kotníku. Na jeho léčebný proces dohlíží specialista na obrození Joseph Griffin, který si rapperův pokrok nemůže vynachválit. O tom jsme se mohli přesvědčit i tento čtvrtek, kdy byl zdrojem zahlédnut před budovou newyorského soudu, kde probíhalo slyšení v souvislosti se zmiňovanými daňovými úniky.

Co se programu týče, ten je téměř kompletní, ale Xův právník Murray Richman trvá stále na tom, aby jeho klient pokračoval v léčbě dalších třicet dní a i nadále podnikal jednodenní výlety s doprovodem do blízkého okolí. DMX odhodlaně souhlasí… bohudík!

“Během léčby samozřejmě pracuji také na hudbě… Moje tužka je stále na papíře a já jsem v režimu dravého zvířete! V budoucnu možné turné určitě nevylučuji!”

Můžeme očekávat velkolepý návrat? To uvidíme v dalších týdnech a měsících! DMXe budeme i nadále bedlivě sledovat, proto zůstaňte s námi!

YouTube video

Mohlo by vás také zajímat