Skupinka kreativců Otaku Gang aka OG dostala nápad, jak využít neutuchajícího beefu mezi philadelfským rapperem Meek Millem a jeho antagonisty, mezi které se předně řadí newyorský gangsta-rapper 50 Cent a torontský rapper Drake, a rozhodla se provokativně vytvořit typickou runner-game ve stylu Super Mario Bros., ve které však Maria vyměnila za vystrašenou podobiznu naříkajícího Meek Milla.

Ta musí v průběhu celé hry, jež dostala příhodný název Meeky Mill, sbírat mince, zdolávat někdy i velmi náročné řady překážek a donekonečna uhýbat láskyplným salvám bomb, shazovaným z kosmických lodí 50 Centa a Drakea. Cílem hry je v konečném skóre dosáhnout částky jednoho milionu dolarů.

Soundtrack hry, jenž je ke stažení dostupný zde, je sestaven z pouhých tří rapových skladeb a to konkrétně ze Fuck Up Some Commas (by Future), Over (by Drake) a Patiently Waiting (by 50 Cent).

Hra je zdarma k dispozici pro Mac (ke stažení zde), Windows (ke stažení zde) a kromě toho se dá hrát také online (pozn. redakce: podporována je pouze aplikacemi Internet Explorer, Firefox a Safari) a to na adrese www.meekymill.com.

YouTube video

Mohlo by vás také zajímat