Jak už to tak vypadá, vztah mezi čtyřiatřicetiletou herečkou, modelkou a příležitostnou rapující zpěvačkou (pokud se tomu tak ovšem dá říkat) Amber Rose a pětadvacetiletým rapperem 21 Savagem je definitivně u konce. Rose tento fakt potvrdila v nejnovějším rozhovoru pořadu Big Boy’s Neighborhood, kde se rozpovídala o tom, jak to ve skutečnosti mezi zmiňovaným párem aktuálně je.

Dle jejich slov každý moc dobře ví, že být ve vztahu je všeobecně velmi obtížné. Pokud jste ale slavný a jste k tomu ještě navíc ve vztahu, je to o to obtížnější, protože jsou všechny oči na vás, je na vás vyvíjen tlak a okolí vás drtí ze všech stran, což způsobuje i zbytečné hádky, které jsou vlastně o ničem.

21 Savage je ale stále v jejím srdci, stále ho však, i přes rozpad vztahu, miluje, velmi jí chybí a stále doufá, že vše dokážou nějakým rozumným způsobem vyřešit a pokud ne, že zůstanou alespoň i nadále dobrými přáteli.

Amber Rose je známá tím, že se neustále tahá s někým z hip-hopové branže. Jejím klínem prošel také Kanye West, Machine Gun Kelly či Wiz Khalifa. Co myslíš, kdo bude další v řade?

YouTube video

Mohlo by vás také zajímat