Asi se nám podařilo objevit adepta na zloděje dekády! Tím je mladý hispánec  Angelo Martinez z města Albuquerque, které je největším městem státu Nové Mexiko na jihozápadě USA, jenž si jednoho dne řekl, že nějaké brigády ve fast-foodech jsou pod jeho úroveň a rozhodl se tedy, že někoho raději okrade o auto, které pak prodá buď na náhradní díly nebo ho udá nějakého hlupákovi. No a tak si v dalších dnech vytipoval tři potencionální oběti, které se zrovna vracely ke svému automobilu z  Loma Linda Community Center

Angelo zmíněné oběti, jimiž byli tři muži, vracející se z tréninku amerického fotbalu, požádal o to, zda by ho jako zoufalého stopaře nesvezli na ním určenou adresu. Ti ho s vidinou dobrého skutku pochopitelně neodmítli a nechali ho vzápětí přisednout k sobě. No jo, ale jelikož je Angelo tak trochu kluk zlobivá, po příjezdu k cíli místo poděkování vytáhl falešnou zbraň a rozkázal, aby muži vystoupili z vozidla a klíčky nechali v zapalování.

Muži ze strachu o svůj život pochopitelně poslechli, avšak po tom, co si všimli, že roztřesený zloděj drží v rukou pouhou maketu střelné zbraně, vzali zákon do svých rukou. První muž ani sekundu neváhal a Angela udeřil pěstí do obličeje, následně se k němu přidali i zbylí dva a začali ho řezat hlava nehlava. Zloděje zajistili a posléze ho předali do rukou přivolané policejní hlídky. Ta u něj kromě falešné pistole nalezla i skutečný nůž a papír s dopředu připraveným výhružným textem.

Angelo, který svého rozhodnutí určitě lituje dodnes, nyní bručí za mřížemi a místo auta má akorát nadbytek modřin, oteklin a šrámů. Dobře mu tak, sígrovi, kdyby si někdy v životě alespoň jednou přečetl Desatero Božích přikázání, věděl by, že v něm nalezne takový bod, který jasně říká  “Nepokradeš”!

Mohlo by vás také zajímat