Lil Wayne neplatí právníkům za poskytované služby! Ti ho žalují jak na běžícím páse!

Americký rapper Lil Wayne, pravým jménem Dwayne Michael Carter, Jr., zakladatel úspěšného labelu Young Money Entertainment, je hotovým magnetem na rozepře se zákonem a především žaloby třetích stran. Do problémů ale v posledních letech přichází hlavně díky právníkům, kteří kdysi pracovali na jeho případech. Ti jsou však ale v naprostém právu…

Nejenže ho nedávno zažalovala právnická firma Garbett, Allen & Roza, hájící jej ve sporu s podnikem The Signature Group, pronajímající soukromá letadla (poz. redakce: Wayne podniku musel zaplatit dva miliony dolarů za neuskutečněné platby), kvůli nezaplacení okolo osmdesáti tisíc dolarů za jejich služby, ale dokonce se do něj další bývalý právní zástupce a to Michael Kramer.

Ten na něj podal žalobu u manhattanského federálního soudu za nezaplacení 375 239 dolarů za poskytované služby. Wayne totiž údajně v červenci roku 2013 odkýval to, že Kramerovi, jenž ho počátkem roku zastupoval při vleklém sporu mezi ním a nahrávací společností Cash Money Records, zaplatí zálohu ve výši dvaceti tisíc dolarů a následně mu bude každý měsíc hradit předem domluvenou částku. Podle obžaloby však Wayne peníze Kramerovi doposud nezaplatil a tak mu právnická firma začala zasílat upomínky, avšak naprosto zbytečně.

Samotný Wayne se k situaci doposud nevyjádřil, za to Kramer kauzu okomentoval stručnými slovy:

“Spor jsem se osobně snažil opakovaně vyřešit přátelskou a mimosoudní cestou, ale tyto pokusy byly v konečném důsledku zcela neúspěšné. Za vzniklé dluhy jsme pana Cartera Juniora vyloučili ze své klientely a podali jsme na něj žalobu…”

YouTube video

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

Hudba

Další zajímavé příspěvky