Boj o sedmnáctiletého rappera Lil Pumpa! Upíše ho pod svůj label Gucci Mane nebo DJ Khaled?

Jak už asi věrní fanoušci sedmnáctiletého rappera Lil Pumpa vědí, jeho nahrávací smlouva s Tha Lights Global, odnoží Warner Bros. Records, kterou v průběhu června podepsal, byla zrušena a to z toho důvodu, že tak učinil jako nezletilý.

Po této události na rapovém poli zažehla válka o to, kdo tohoto mladého rappera upíše pod svá křídla a to i přesto, že Pump naznačil, že pod nikoho jít nehodlá, což dokázal i tímto postem:

#lilpump might be going INDEPENDENT after finessing his way out of his #warner deal!! is he the smartest rap artist in the game??

Příspěvek sdílený DJ Akademiks (@akadmiks),

Po tomto tweetu Pump zveřejnil na svém Instagramu fotku v květinové košili a zlatým řetězem, která zaujala Gucci Manea. V komentářích pod ní totiž projevil velký zájem o to, aby Pump přešel pod jeho label 1017 Brick Squad.

V krocích Gucci Manea jde ale také DJ Khaled, jenž touží též po upsání Pumpa a to pod svůj label We the Best. Oba tak pro to dělají maximum, teď však záleží na tom, kdo a čím přesně Pumpa přesvědčí. Pump a jeho tým totiž nechtějí jít do žádné dohody, která je pod 15 miliónů dolarů, tak uvidíme!

Pod jakým labelem byste Pumpa viděli vy osobně nejraději?

YouTube video

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

Hudba

Další zajímavé příspěvky