První sériově vyráběný elektronický joint je tu! Denně se ho vyrobí na deset tisíc kousků!

O holandské firmě E-Njoint BV dnes slyšíte asi prvně, pokud jste již nezaznamenali nějaké nedávné, místy i trošku klamavé, články na serverech českých médií, v nichž tato firma vystupuje. Společnost se jako první na světě pyšní především masivní sériovou výrobou elektronického jointu a své high-tech vymoženosti v tomto směru prodává na různých místech po celé Evropě, narazit na ně může na kdejaké hudební akci, párty, festivalu či v prostorách klubů a barů.

Ano, svým designem připomíná opravdu klasické brko a v současné době se ho v čínských továrnách za pouhý den pro zmiňovanou firmu vyrobí na deset tisíc. Při každém potáhnutí se u tohoto nejnovějšího trendu na trhu v chromové části zeleně rozsvítí list typický pro marihuanu, ale jak to je vlastně se samotným THC v tomto špeku?

E-Njoint se vyrábí dosud ve dvou verzích – jednorázový a dobíjecí. Tyto modely lidem umožňují kombinovat různé příchutě. Lidem tak nabízí efektivní způsob relaxování či trávení společného času při posezení s přáteli. E-Njointy jsou podle výrobců legální a jdou ruku v ruce se zdravým životním stylem – neobsahují totiž ani nikotin, ani dehet a ani jiné toxiny. Při potáhnutí do plic dostanete neškodné a bezpečné komponenty – přírodní propylenglykol, rostlinný glycerin a 100% biologickou konopnou chuť, které jsou přeměněny na vodní páru.  No a asi vás nepřekvapí, že v jeho útrobách chybí i ono THC…

Prý ale není třeba zoufat, u dobíjecího provedení uživatel může do výměníku umístit tekutinu s extraktem z marihuany obsahujícím THC. Kde se však tyto ”náboje” dají sehnat vám neprozradíme, protože se řídíme rčením – kdo hledá, ten najde. Co se standardních dostupných příchutí týče, firma jich nabízí hned šest, z nichž nejúspěšnější je vodní meloun, mučenka, červená třešeň a zelené jablko.

Generální ředitel společnosti E-Njoint, Menno Contant, vystihl politiku společnosti velice výstižně:

Holandsko je dobře známé po celém světě svým tolerantním a liberálním postojem vůči měkkým drogám a zavedení tohoto výrobku to jasně prohlašuje. Naše firma chce, aby se každý cítil dobře, zvlášť když svým kouřením nechce obtěžovat a rušit lidi ve svém okolí. To, co děláme, není žádný zločin a naše počínání je v pořádku a v mezích zákona. Nabízíme pouze zdravotně nezávadné, vysoce kvalitní, unikátně zpracované a především velice zábavné  produkty a jak s nimi vynaloží uživatel je již čistě na něm…

Užitečné odkazy:
E-Njoint E-shop – www.e-njoint.com/shop/en/
E-Njoint na Facebooku – www.facebook.com/enjoint4u

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

Konzum

Další zajímavé příspěvky