Je rapová formace 187 Strassenbande německou pouliční hrozbou? Zásahová jednotka provedla razii a nasazovala pouta!

Možná se i k vám donesly informace o tom, že hamburská zásahová jednotka státní policie podnikla tvrdou razii proti rozdivočelé pouliční hrozbě a to rapové formaci 187 Strassenbande, kterou aktuálně tvoří rappeři Bonez MC, Gzuz, LX, Sa4, Maxwell a beatmaker Jambeatz. Německá scéna se totiž mění na Divoký západ!

Zakuklení příslušníci zásahovky v těchto dnech naběhli na hned několik bytů, domů a budov, včetně studia a sídla distribuční společnosti, které mají jakoukoli souvislost s právě zmiňovanou rapovou partičkou. Policisté během obří razie vše doslova obrátili vzhůru nohama a ničili vše, co jim stálo v cestě, nejen dveře, ale i nábytek a další vybavení prostor.

YouTube video

Důvodem ostrého policejního zásahu bylo hledání důkazů, detekce narkotik a střelných zbraní. Právě drogy a pistole jsou těmi věcmi, které se poslední dobou rapidně rozšířily v nově publikovaných rapových videoklipech jmenovaných jedinců. Prohlídkám se nevyhnuli ani blízké osoby rapperů.

I přesto, že nevídaně ozbrojená policie nic nenalezla, mezi prvními zatčenými skončil Maxwell a Sa4. Informace o dopadení rappera pod přezdívkou LX doposud nejsou známy a totéž se týká i samotného hudebního producenta Jambeatze. Gzuz a Bonez MC byli v této době na společné dovolené v Los Angeles, ale během svého návratu do Německa byli zadrženi přímo na frankfurtském letišti, což se dalo očekávat. Na místě jim byly zároveň ihned, kvůli možnému důkaznímu materiálu, zabaveny mobilní telefony.

YouTube video

Rappeři si nyní stěžují, že jim policie úplně zbytečně zlikvidovala majetek a že jim k tomu navíc bezdůvodně zkonfiskovala poměrně vysoký obnos peněz. Bonez navíc prohlásil, že zasahující policie je dobře naivní, když si myslí, že by mohli mít doma, kde žijí se svými rodinami, zbraně. To bylo prý poměrně dost hloupé, navíc když jsou nyní všichni milionáři.

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

Hudba

Další zajímavé příspěvky