Měkké dárky jsou vždy vděčné!

Léto je dávno za námi, podzim v plném proudu a obchody se pomalu snaží své zákazníky upozornit na to, že se  blíží Vánoce. Svátky, na které se nejvíce těší naši nejmenší. Svátky, které nám vždy nadělají vždy o jednu vrásku navíc na čele. Svátky, kdy každý rok urputně přemýšlíme čím obdarovat naše nejbližší a to nejen ty nejmenší.

Milé dámy, pokud jde o tatínky, dědečky nebo Vaše partnery, pak pro Vás máme skvělé tipy. Říká se sice, že měkké dárky jsou nepraktické, nevhodné a podobně, ale opak je pravdou. Pánské svetry jsou výbornou volbou jak pro starší pány v rodině, tak i pro ty mladší. Kvalitním vlněným svetrem nikoho neurazíte, nýbrž naopak pravděpodobně velmi potěšíte.

Při výběru si dávejte pozor na to, aby pánské svetry pletené byly z kvalitní vlněné, případně bavlněné příze. Vlna je hebká, měkoučká, hřejivá. Takovýto svetr je ideálním doplňkem pro zimní a následné předjarní dny. Svetry jsou navíc velmi elegantní a sluší prakticky každému muži. Nezáleží ani na věku, ani na typu postavy. Ve svetru bude vypadat každý muž nesmírně stylově a módně. Pokud chcete svému muži vybrat opravdu top třídu, pak sáhněte mezi luxusní pánské svetry, jež bývají pleteny s kašmírové příze.

Kašmír je znám jako královská látka, patří mezi nejkvalitnější přírodní materiály. Svetry z něj jsou neobyčejně hebké, měkoučké, lehké, výborně drží tvar a taktéž vynikají neobyčejně dlouhou životností. Co se týče barvy a vzoru, přizpůsobte svůj výběr osobnosti muže, pro kterého má být určen. Jasné barvy, jako je červená, modrá, zelená budou vhodné spíše pro mladší generace, naopak tradiční odstíny šedé, námořnicky modré, temně nebo olivově zelené, nebo i odstíny světlé krémové, budou slušet jak dědečkům, tak i tatínkům. Dámy, přestaňte se obávat měkkých dárků a směle s nimi obdarujte své nejbližší.

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

PRStyl

Další zajímavé příspěvky