Každý z nás si čas, v němž zrovna naši oblíbení rappeři nejsou ve studiu nebo na pódiu, představuje odlišně. Jeden si ihned vybaví divoké párty, peníze v tzv. luftu, vodopády alkoholu, striptýzové bary a rozpálené lehké holky, druhému v hlavě probleskne zase něco zcela úplně jiného, třeba vytasené zbraně, nespočet druhů drog, pouliční gangy a třetí zase vidí kupříkladu kávičky v luxusních podnicích, nákup nablýskaných sporťáků či předražených výstřelků prestižních módních značek. Nikoho by však nenapadlo například takové pečení ”pišingrů” v kuchyni, do kterých se nedávno pustil atlantský rapper Waka Flocka Flame společně se zpěvákem, producentem a skladatelem Raurym.

V novém videu, které je součástí série Munchies, spadající pod věhlasný magazín Vice, totiž předvádějí tito dva zmiňovaní umělci své působivé pekařské dovednosti a dokazují, že jsou mnohem více než pouzí hudebníci. Zajímavostí pro mnoho hip-hopových posluchačů je určitě i skutečnost, že Waka a Raury jsou vegani, což znamená, že nekonzumují žádné živočišné produkty, což jasně dokazuje i recept onoho videa – domácí veganské borůvkové muffiny. Díky jejich způsobu výživy má tak přihlížející možnost nakouknout do jejich stravy a odnést si i nějaké tipy do budoucna.

I přesto, že Raury přiznal, že mu občas jedení masa chybí, veganství si prý i tak užívá a těší se z něho. Dále ale s hlasitým smíchem řekl, že má dodnes mokré sny z lahůdek, které produkuje firma Chick-filA (pozn. redakce: tato křesťansky směřovaná americká společnost provozuje fast-foody s pečenými kuřaty). Celé video je více než zábavné a dohání diváka k myšlence, zda Waka nakonec nepotřebuje vlastní kuchařskou show…

YouTube video

Mohlo by vás také zajímat