Zloděj vyloupil banku na invalidním vozíku! Policie ho zatkla až po několika dlouhých dnech!

Mladík Kelvin Dennison se s tím opravdu nemazlil a šel na to pěkně zostra. Není tomu zas tak úplně dávno, co si to v průběhu jednoho pondělního odpoledne – upozorňujeme, že na invalidním vozíku – namířil do Santander Bank, sídlící v newyorkském obvodu Queens, která se nachází na hlučné Broadwayi, blízko 37. ulice. Z té si nakonec odnesl nemalý odnos peněz.

Zloděj byl následně obviněn ze třetího stupně loupeže po tom, co jej po několika dnech konečně dopadla policie. Je vtipné, jak policie byla bezradná po tom, co se vozíčkářovi podařilo uprchnout a skrýt v ulicích Long Island City.

Zatčeného nakonec prozradily záběry z bezpečnostních kamer banky a také několik tipů, které získali detektivové od obyvatel z blízkosti místa zločinu. Loupež je tak dalším záznamem ve zlodějově trestním rejstříku, který je na zatčení bohatý.

Většina lidí ono přepadení nebrala vůbec vážně a myslela si že jde o pouhý žertík a zloděje se ani nepokoušela zastavit či pronásledovat.

Jeden z místních obyvatel se k incidentu vyjádřil těmito slovy:

“Je to trochu překvapivé. V ten moment jsem si myslel, že to je vtip, ale až po příchodu policie jsem si uvědomil, že to bylo opravdu myšleno vážně.”

YouTube video

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

Krimi

Další zajímavé příspěvky