Jak už jste možná stačili postřehnout, věci okolo Stitchese se nepřestávají uvádět do pohybu a devátý dubnový den se právě tento miamský rapper utká v boxerském zápase Celebrity Boxing Match s prakticky téměř neznámým, značně i dost starším, philadelfským rapperem, jenž si říká Supreem Da Rezarekta, který proběhne v prostorách Marple Sports Arena v pennsylvánském Broomallu. Stitches přijal nabídku zápasu, k němuž Supreema přesvědčil promotér Damon Feldman, a to i přesto, že jeho protivníkem nebude vysněný rival The Game, holt výsledný honorář asi stojí za to.

VipTV Productions, mediální skupina, jež celou událost propaguje, zorganizovala v pátek ráno v Oakland Parku v Miami oficiální tiskovou konferenci, na které se ukázali oba aktéři a rozpovídali se o tom, jaký zápas nejspíše bude, sem tam zavtipkovali apod., zkrátka typická tiskovka, předcházející samotnému zápasu.

Těsně ke konci konference si však trošku vlítli do vlasů a pustili se mírně do sebe. Mírně píšeme záměrně, jelikož z detailnějšího průzkumu pohybů obou rapperů lze vydedukovat, že ”vypjatá rvačka” byla jen takové komediálnější předem domluvené zpestření dané sešlosti…

YouTube video

Mohlo by vás také zajímat