Jak to vypadá, když nadržený pastor navštíví Instagram prdelaté zpěvačky Nicki Minaj? Jeho komentář prostě pobaví!

To, že je církev plná zvrhlíků, už víme sakra dlouho a dokonce jsme se o tom v historii přesvědčili již nespočetněkrát, ale rozebírat teď a tady ty nejkurióznější kauzy? Sorry jako, to se nám vážně nechce a proto jsme vybrali jednu nejaktuálnější, která svým dějem připomíná spíš nějakou fajny frašku.

Sedmačtyřicetiletá zpěvačka a rapperka Nicki Minaj je moc dobře známá tím, že je pyšná na své velké pozadí a ráda jej vystavuje kdekoli jen může, což dokazují její fotky nejen na jejím instagramovém profilu. Právě tam nahodila jistou fotografii, klasickou zrcadlovku, na které svým odběratelům nabídla pohled na její kobylí půlky…

Příspěvek sdílený Barbie® (@nickiminaj),

Na post reagovala spousta sexuálních loudilů a nadrženců, mezi kterými nechyběl ani duchovní protestantské církve, černošský pastor jménem Elder William Henry Dewberry III, sloužící v jednom nejmenovaném memphiském kostelíčku, nacházejícím se v Tennessee. Ten na fotografii reagoval poměrně vtipně a dost jasně (chlívák jeden):

“I’ll love to eat your booty @nickiminaj 😜😜😜😜😜”

No a jelikož jsou lidé všímaví šťouralové, rozjela se pěkná “nekřesťanská” lavina. Pochopitelně se vše doneslo k samotnému pastorovi a ten na nátlak okolí musel nuceně reagovat:

“Svatí, potřebuji vaši pomoc. Někdo pod mým jménem vytvořil falešný profil na Instagramu. Nevím, kdo to udělal, ale musí být co nejrychleji zrušen! Můžete ho někdo okamžitě nahlásit? Nevytvořil jsem ho, již na Instagramu profil mám! Tohle nejsem já!”

Daný reakční profil, který na Instáči nalezneš pod nickem dewberry_2017, se stal vzápětí soukromým, takže toho na něm moc neuvidíš a samotný komentář byl zpětně odstraněn. Jaká náhoda, že? Co myslíš, opravdu je profil falešný a nebo si jen pastor snaží zachránit zadek a schovat tak své choutky, které mu zakazuje jeho celibát?

YouTube video

Tento příspěvek se týkal těchto témat:

Hudba

Další zajímavé příspěvky