Dvě osoby, muž (†20) a žena (†30), byly zastřeleny na velkolepé afterparty, která se z pondělí na úterý konala jako zakončovací ceremoniál šestého ročníku OVO Festu, jež v Torontu pořádal od 1. do 3. srpna kanadský rapper Drake. Té se zúčastnil například i rapper Kanye West a herec, dříve též rapper, Will Smith.

Afterparty se konala v nočním klubu Muzik, nacházejícím se v blízkosti Molson Amphitheatrez. V prostorách klubu se v půl čtvrté ráno začaly ozývat opakovaně výstřely, které si vyžádaly dvě zmiňované oběti, kdy první z nich zemřela ihned na místě a druhá po převozu do nemocnice. Kromě dvou obětí byla postřelená další trojice osob. Tyto osoby jsou momentálně s vážnými zraněními v nemocnici.

Podle policie střelba začala v klubu, přesněji ji odstartoval spor na baru, a následně se přesunula na ulici. Pachatelova identita bohužel stále není známa a policisté se snaží udělat maximum proto, aby byl viník dopaden co nejdříve. Celý incident naskýtá spoustu otázek, mezi kterou je i fakt, že střelba mohla souviset s aktuálním beefem mezi Drakem a Meek Millem. Zda byl Drake v průběhu střelby v klubu či nikoliv také není zcela jasné.

My samozřejmě tuto nešťastnou událost budeme sledovat i v následujících dnech a to hlavně z toho důvodu, abychom vám přinesly ty nejaktuálnější a nejpodrobnější informace s ní související, takže nás sledujte i nadále…

Mohlo by vás také zajímat